Boğa Burcu Erkeği Nasıl Giyinen Kadınlardan Hoşlanır ?

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Giyinen Kadınlardan Hoşlanır ?
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.755 kez okundu.

Boğa burcu erkeği nasıl giyinen kadınlardan hoşlanır ? İktidarı ve gücü sembolize eden boğalar gerçekten güçlü, sabırlı, serin kanlı ve planlı programlı hareket eden burçtur.Boğa burcu erkeği seçicidir, kime nasıl aşık olması gerektiğini iyi bilen programcı yapısıyla ilerler.sırandan aşık olabilecek biri değildir.

Öncelikle boğa burcu erkeği dişilikleri baskın olan naif, zarif ve kendinden emin olan kadınlardan hoşlanır. Bunun için dişiliğinizi kullanarak görünüşünüzü ön plana çıkararak onu etkilemeyi başarabilirsiniz. Sizi özel bulmasını sağlayın. Muhakkak ellerinizle yaptığınız yemekler dişiliğinizi sergileyerek suna bileceğiniz sakin bir ortam da oluşturabilirsiniz ve sessizliği bozan müzik eşiliğinde onu daha etkileyerek duygulandırıp ve içindeki aşkı canlandırır. Hemen hemen her zaman, her duyuşunda ona sizi hatırlatacak sevdiği bir şarkı evreni oluşturun.

Bulunduğunuz bir ortamda etkilemek istediğiniz bir boğa erkeği varsa ve onu elinizden kaçırmak istemiyorsanız yapmanız gereken en önemli şey olabildiğince asil olmaktır. Boğa erkekleri zarif  ve asil duruşlu kadınları etkilemek ister. Boğa burcu doğası gereği estetik bir burç olduğundan dış görünüş onu etkilemekteki en önemli halkayı oluşturur. Dış görünüşten kasıt tamamıyla zarif duruşumuzu bütünleştiren karşı tarafa pozitif sinyaller veren hanımefendi tavrınızdır. Eğer bu tabloyu yakalamışsınız sizi gözüne kestirdiği andan itibaren artık onun olmuşsunuzdur. Boğa erkeği öz güveni yüksek olduğundan yavaş yavaş  size doğru hareket edecektir.

Toprak burcu olan boğa, aşkta çelişkilerle doludur. Boğa sizin pahalı kürkler, çok renkli giysiler, trend kıyafetler giydiğiniz gördüğünde etkilenmesi bir yana fiziğinizde nasıl çizgileri vurguladığımıza dikkat eder. Bununla birlikte nefesini kesecek ihtişamda olmanız sade şıklığınız ile vücudunuzu sergilediğiniz basit bir kıyafetle bile onun dikkatini üstünüze toplamınız da yeterli olabilecek kadar kolaydır.

Boğa burcu son derece sabırlıdır, ama burnuna halka taktırmaz. Kendisine kul köle olan bir kadın da istemez. Çok pratiktir ve kendisine zamk gibi yapışan, sulu gözlü bir kadından hoşlanmayacak kadar da özgürlüğüne düşkündür. Biraz ateşli  bir kadına itirazı yoktur. Böyle bir kadın boğanın daha istikrarlı olgunluğunu dengeler, biraz da hoşuna gider.

Boğa burcu erkeği nasıl giyinen kadınlardan hoşlanır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git