Boğa Burcu Erkeği Nasıl Geri Kazanılır?

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Geri Kazanılır?
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 892 kez okundu.

Boğa burcu erkeği nasıl geri kazanılır ? Bu burç erkeği, sessiz sakin görüntüsünün altında tam bir aşk adamıdır, çoğu erkeğin aksine ilişkilerinde fiziksellikten ziyade duygusallığa önem verir. Eğer bir boğa erkeğiyle yaşamış olduğunuz ilişki sona erdiyse ve ilişkinizin devam etmesini istiyorsanız, sevginizin de sizi tekrar bir araya getireceğine inanıyorsanız samimi davranışlarla bunu başarmanız hiç de imkansız değil.

Boğa burcu erkeğini geri kazanma yolunda atacağınız ilk adım samimi bir özür olmalıdır. Samimi bir özür karşısında duygusal ve güvenmek isteyen boğa erkeğimiz yumuşayacaktır. Özür diledikten sonra, güvene ilişkilerinde son derece önem veren boğa burcu erkeğine hatalarınızdan ders çıkardığınızı hissettirmeli, ilişkinizin tamiri yolunda atacağınız her adımda samimiyetle yanında olacağınızı söylemelisiniz.

Ona olan sevginizden asla ama asla şüphesi olmamalıdır. Zira ilişki yaşadıkları kadına son derece önem veren ve onu hayatlarının merkezinde tutan boğa burcu erkeği aynı hassasiyeti karşı taraftan da bekler. Kavga sebebiniz ne olursa olsun, ona hayatınızdaki en önemli insan olduğunu belirtin. Çok belli etmek istemeseler de sizden vazgeçilmez olduklarını duymak isterler. Bunu ona söyleyin ve hissettirin.

Boğa burcu erkeğinin biraz fazla inatçı olduğunu da unutmamalısınız. Üzerinde çok fazla baskı kurarsanız bu durum ters tepecektir.

Boğa erkekleri güzellikten hoşlanırlar, onun karşısına en güzel halinizle çıkın, böylelikle kaybettiği kadının ne kadar güzel olduğunu tekrar tekrar ona hatırlatın.

Sabırsızlık yapmayın. Bir adım attıktan sonra beklemeyi bilin, ona düşünme payı verin. Hayatınızın tamamıyla ona bağlı olduğu izlenimine kapılmasın yoksa kaçan kovalanır hesabı sizi baya süründürebilir.

Ona eski günlerinizi hatırlatın, yaşadığınız güzel günlerden bahsedin. Arada ona güzel sözler söyleyip iltifat edin, bunları duymak boğa burcu erkeğinin hoşuna gidecektir.

Onunla uyum içinde hareket etmeye çalışın, boğa erkeği baskın bayanlardan pek hoşlanmaz, partneriyle yan yana durmak hoşuna gider.

Not; Tüm bunları yapmadan önce iyice düşünün, yaptığınız tüm bunları ilişkiniz ve sevgiliniz hak ediyor mu ?

Zira boşa kürek çekmenin hiçbir anlamı yoktur, bunu unutmayın.

Boğa burcu erkeği nasıl geri kazanılır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git