Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Sevgili İster?

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Sevgili İster?
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 325 kez okundu.

Boğa burcu erkeği nasıl bir sevgili ister ? İsmi bakımından despot, diktatör ve de asabi olduğu sanılan boğa burcu erkeği, tüm bunların aksine tedbirli olduğundan ve de düzen adamı olup bu yönü ile iktidar sahibi bir imaj çizdiğinden kimilerine göre karakteristik özellikleri yanlış algılanabilmekte ve abartı içinde yansıtılabilmektedir. Aslında içerisinde duygusal bir ruh barındırmakta olup bu ruhu güçlü bir erkek görünümü ile kamufle etmektedir. Vücut hatları da bu güçlü görünümünü onaylar düzeyde olup, kıvrımlı üçgen vücut hatlarına sahiptir. Bir boğa burcu erkeği ile birlikte olmak onlarca kişilik güçlü bir taburu arkaya almak demektir. Bu burç erkeği seviyorum dediği sahiplendiği kadına iyi bir kalkan olur. Maddi manevi yaşamın her alanında arkasını kollar. Yeter ki o mutlu olsun mantığı ile tüm yaşamını sevgilisinin ayaklarının önüne serebilir. Ancak seveceği kadın da boğa burcu erkeğinin kriterlerine uygun olmalı ve bu sevgiyi daima hak edebilmek adına çaba göstermelidir.

Bir boğa erkeği için güven son derece önemli olduğundan sevgilisi o güveni asla yok etmemeye önem göstermelidir. Zira bu burcun erkeği güven söz konusu olduğu zaman tüm gemileri ardına bakmadan yakabilir. Boğa burcu erkeğinin istediği sevgili modeli öncelikle dış görünüşten başlamaktadır. Giyimine, kokusuna, makyajına, fiziğine önem veren kadınlar ilgisini çeker. Bunun yanı sıra, görgü kuralları Boğa erkekleri için son derece mühimdir. Birlikte olmak istediği kadın yemek adabına, nerede oturup nerede kalkacağına dikkat etmelidir. Duygusal açıdan kendine eş değer sevgiyi verebilecek bir sevgili ister. Çünkü o bir kadını sevdi mi gözü hiçbir şeyi görmez. Sevgilisinin de aynı ölçüde ona karşılık vermesi makbuldür. İlişkisinden her bireyin arzuladığı güven ve sadakati ister. Pembe yalanlara dahi tahammülü yoktur. İstediği sevgili de onun gibi tek bir bütün oldukları anlayışı ile hareket etmelidir, kendisi için düşündüğü şeyleri erkeği için de düşünmelidir.

Boğa burcu erkeği nasıl bir sevgili ister ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git