Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Karaktere Sahiptir?

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Karaktere Sahiptir?
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 240 kez okundu.

Boğa burcu erkeği nasıl bir karaktere sahiptir ? 21 Nisan ve 20 Mayıs tarihleri arasında doğan kişilerin burcu olan boğa, Venüs gezegeni tarafından yönetilmektedir.Boğa erkekleri, oldukça sağlam bir karaktere sahiptirler. On iki burç içerisinde en çalışkan ve azimli olan bir burcun mensubu olan bu erkekler oldukça sağduyulu ve dingindirler.  Aldıkları karardan asla dönmeyecek kadar inatçı olan bu erkeklere ne söylerseniz söyleyin kar etmez. İnatçı keçi deyimi adeta boğa burcu erkekleri için söylenmiş bir deyimdir. Hayal kurmaktan oldukça uzaktırlar. Her davranışını ve sözünü mutlaka 40 defa düşünüp bir kere söylemeyi yeğler. Hayattan istediklerini almayı severler. Bu sebepten ötürü ulaşılabilir, kolay hedef seçerler. İnatçılık özelliğinden dolayı hedefine daha kolay ulaşır.  Dışarıdan ne kadar sakin görünürse görünsün içeride daha hareketli ve canlı bir boğa erkeği yatar.  Her zaman sabırlı ve uyumludur. Fakat bu erkeği kızdırırsanız, dünyayı yerinden oynatır. Dostluğa ve arkadaşlığa çok önem verir. İnsanlarla kolay arkadaş olur.

Fakat herkesi dost olarak görmez. Dost olarak gördüğü kişilere ise ayrı bir önem verir. Son derece güvenilir bir karaktere sahip olmasından ötürü aranan dosttur. Her zaman dert dinlemeye hazır olan bu erkekler, kendisine danışanları asla geri çevirmez. Sempatik tavırları sayesinde çevresinde aşırı şekilde saygı ve sevgi görür. Espri yeteneği fazlası ile gelişmiştir. Sohbetleri oldukça sıcak ve koyudur.  Tüm bu özelliklere sahip olmalarından ötürü çevreleri oldukça geniştir. Yalandan nefret ederler. Güven ve istikrar onlar için oldukça önemlidir. Aradığı ilişkiyi bulduğu takdirde oldukça romantik olan boğa burcu erkeği aynı zamanda evine bağımlı olacaktır. Küçük aşk sürprizlerinden hoşlanırlar. Eşlerini asla aldatmazlar. Sahiplenme duygusu fazladır.  Eğer bu duyguda kontrolü bir doz fazla kaçırırsa paranoyak derecede kıskançlığa kadar gidebilir. Konfor onlar için çok önemlidir. Sanat, eğlence ve kitaplardan çok hoşlanırlar ve zamanlarının çoğunluğunu bu konular için harcarlar. Boğa burcu erkeği, doğayı ve kendini dinlendirmekten büyük zevk alır. Evinde yemek yapmaktan tutun bahçe işlerine kadar her türlü işi büyük bir memnuniyetle yapar.

Boğa burcu erkeği nasıl bir karaktere sahiptir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git