Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Eş Olur?

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Eş Olur?
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 266 kez okundu.

Boğa burcu erkeği nasıl bir eş olur ? Bu soruya cevap verebilmemiz için önemli olan şey kriterimizi belirlemek. Nasıl bir eş arıyoruz ki karşıdakinin iyi ya da kötü olduğuna karar verebiliyoruz? Eve para getiren ama ne yaptığı belli olmayan bir eş hayırlı mıdır mesela? Görüldüğü gibi bu soruya cevap verebilmek için ne istediğimizi bilmeliyiz öncelikle. Bizim bir ilişkiden beklentimiz nedir? Hangi şartlarda bir eş bizim için iyi olur bunlara bakmamız lazım. O saatten sonra karşıdakinin de iyi olup olmadığına karar verebiliriz. Fakat genel olarak baktığımızda eşine sadık, dürüst, çalışkan, ailesine düşkün bir erkek iyi bir eş olabilir.

Baktığımızda boğa burcu erkeği de tam olarak böyle bir erkek. Size mükemmel demiyorum. Elbette herkesin kusuru var. Fakat boğa erkeği eşi için oldukça ideal bir eş olabilir. Neden diye sorarsanız şu şekilde anlatmak isterim. Bir defa baktığımızda bu burcun erkeği oldukça romantik. Sizi sürekli mumlarla, güllerle, romantik yemeklerle şımartabilecek biri. Bunun dışında eşine oldukça sadık bir burç. Zaten eşlerini zor seçtiklerinden, onları seçince de gözleri başkasını görmüyor. Haliyle boğa erkekleri sadık oluyorlar. Eğer aldatmayan bir eş istiyorsanız boğa burcu erkeği size göre olabilir. Ayrıca bu burcun erkekleri oldukça inatçı ve çalışkan. Eğer bir şeyi elde etmek istiyorsa, onun için yapmayacağı şey yok. Haliyle bu da başarıyı getiriyor. İş başarıları oldukça yüksek oluyor. Ayrıca bu burcun erkekleri ailesine oldukça düşkün oluyor. Gözleri çocukları ve eşlerinden başka kimseyi görmüyor. Çocuklarına iyi bir baba, eşlerine ise iyi bir koca oluyor. Tabi bu burçta da her burçta olduğu gibi istisnalar var. Bu kadar övdük diye tüm boğa burcu erkekleri böyle olacak değil. Fakat genel olarak böyle oldukları da bir gerçek.

Boğa burcu erkeği nasıl bir eş olur ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git