Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Aşıktır?

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Aşıktır?
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 314 kez okundu.

Boğa burcu erkeği nasıl bir aşıktır ? Hepimizin bildiği üzere aşkı derinden yaşamak ve yaşatmak isteyen sayılı burçlar arasındadır boğa. Bu onun hayatı boyunca beklediği aşkı için elinden gelen her şeyi yapacağı anlamına gelir. Uzun yıllar aşkını beklediğinden elde ettiklerinde çok güçlü bir sahiplenme duygusuna kapılırlar. Aşklarına büyük bir tutku ile bağlanırlar. Bu kadınların bir erkekte arayıp da bulamadığı bir özelliktir aslında.

Boğa burcu erkeği romantik bir aşıktır. Sözleriyle bakışları ile karşısındaki kişide derin izler bırakmayı başarırlar. Söyledikleri her söz derin anlamlar içerir.

Boğa erkekleri sevecen aşıklardır. İyimser tavırları ile sevgililerini gözüne girmeyi başarırlar. Merhamet duyguları çok yüksek olduklarından anlayışlı davranışlarını bu sebebe bağlayabiliriz.

Anlayışlı ve saygılıdırlar. Karşılarındaki kişide her manada derin izler bırakmayı hedefleyen boğalar anlayışlı tavırları ile bu işi başarır. Karşısındakinin duygularına gereğinden fazla önem verir. Düşüncelerine saygılıdır. Ben duygusu gelişmemiştir. Önceliği sevdiği aşık olduğu insandır. Bu sebeple boğa burcu erkeği düşünceli bir aşıktır.

Boğa erkeği ilişkisinde baskın karakter olmak ister her erkek gibi. Ancak bu olayı diğerleri gibi abartmaz. O sadece sevdiği kişinin yanında olmasını ve avucunun içinde ellerini hissetmesini bir baskınlık olarak hisseder. Korumacı tavırları bu sebepten kaynaklanır. Sevdiğine değer verir onu her şeyden sakınır. Boğa korumacı bir aşıktır diyebiliriz. İlişkisine ve sevdiği kişiye değer verir. Hayatının merkezine onu koyar.

Özetlemek gerekirse boğa burcu erkeği, aşkı için yapılması gerekilebilecek bütün fedakarlıkları yapar, yapmaya hazırdır. İyimser tavırları, sadık olması ve karşısındakini kişiyi önemsemesi onun tutkulu bir aşık olduğunu gösterir. Şüphesiz ki boğa burcu erkekleri en iyi sevgilidir. Aşkını ve sevgisini sonuna kadar yaşamak ve yaşatmak ister. Bir boğanın yanında kendinizi çok özel ve güzel hissedersiniz çünkü bunu hissettirir. Boğa erkeği en tatlı aşıklardandır diyebiliriz.

Boğa burcu erkeği nasıl bir aşıktır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git