Boğa Burcu Erkeği Nasıl Affeder?

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Affeder?
20 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 865 kez okundu.

Boğa burcu erkeği nasıl affeder ? Bu burç erkeği doğaları gereği huzur ve dengenin burcudur. Onlar için hayat güzellikten geçer. Güzel olan her şeyi severler. Hayatta ne istediklerini çok iyi bilirler ve istediğini er ya da geç alırlar. Burçlara baktığımızda en güçlü, en azimli ve maalesef ki en inatçı burçtur. Onlara bir şey yaptırmak neredeyse imkansızdır.

Boğa erkekleri güvenilir ve çok sağlam bir burçtur. Ona gözü kapalı güvenebilirsiniz. İnsancıl bir burçtur. Kocaman bir yüreğe sahiptirler ve çevresindeki insanları sahiplenmeyi sever. Değer verdikleri ve önemsedikleri insanlar için yapamayacağı şey yoktur. Bildiğimiz üzere Venüs tarafından yönetilmekte ve grubu topraktır. Bir boğa burcu erkeğini yönetemezsiniz o sizi yönetir. Değişim onlara göre değildir. Hayatını belli bir düzen ve kurala göre yaşarlar. Alışkanlıklar onlar için çok önemlidir. Mutlu olmak için her şeyi yaparlar… Ve onu mutsuz edenleri hayatından çok rahat çıkarır. Bu yüzden bir boğa erkeğinin hayatına girmek istiyorsanız iyi düşünmelisiniz.

Ona sonsuz güvenmeli, çevrenize dikkat etmeli, atar yapmamalı, ona sıkı sıkı tutunmalısınız. Kesinlikle arkasından iş çevirmemelisiniz. Boğa burcu erkeği sonuç olarak çok tehlikeli bir varlığa dönüşebilir. Çok güçlü bir karakter ve olabildiğince sabırlıdır. Belirli bir yere kadar hataları görmezden gelir. Ancak onu çok kızdırırsanız hırslı bir yapıya dönüşebilir. Bulunduğu yeri terk eder ve bir daha dönmez. Boğa burcu erkeğine kendinizi affettirmek istiyorsanız öncelikle ona ne kadar güvendiğinizi ve gücünün farkında olduğunuzu hissettirin. Bir akşam yemeğinden başlayabilirsiniz. Gözü doyurabilecek bir menü hiç fena olmaz. Boğa erkeği tensel temastan çok hoşlanır. İstediği kadar uzak dursun ama karşı koyamaz. Tüm benliğinizle ona ait olduğunuzu hissettirin. Unutmayın bir boğa erkeği tribünlere oynamaz, tribünleri yerinden oynatır. Çok güçlü bir erkekle karşı karşıya olduğunuzu unutmayın.

Boğa burcu erkeği nasıl affeder ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git