Boğa Burcu Erkeği Kıskanırsa Ne Yapar?

Boğa Burcu Erkeği Kıskanırsa Ne Yapar?
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.681 kez okundu.

Boğa burcu erkeği kıskanırsa ne yapar ? Bu burç erkeği kıskançlıkta bir numaraya aday gösterilebilecek bir erkektir. Kıskançlık yapmak, sevdiği insanı herkesten ve her şeyden kıskanmak adeta boğa burcu erkeğinin hayata gelme amacıdır. Duygularını yaşama konusunda son derece kontrollü olmasına rağmen söz konusu kıskançlık duygusu olduğu zaman bu hislerini dizginleyemez. Boğa burcu erkeğinin bu kıskanç halleri çoğu zaman partnerine zor zamanlar yaşatmakta hatta ilerleyen aşamalarda ilişkisinin sonuna getirebilmektedir.

Boğa burcu erkeği, sadece partnerini kıskanmakla kalmaz, bu burcun erkekleri değer verdikleri herkesi ve her şeyi kıskanabilir. Sevgili, aile, işteki bir arkadaşının terfisini dahi kendince uygun bulmazsa bu durumu da kıskançlık konusu yapabilir. Hayatında düzen ve sakinlik arayan ve aşırı duygulara yer vermeyen boğa burcu erkekleri, söz konusu kıskançlık olunca adete bir mağara adamına dönüşmekte, herkese karşı kıskançlık hissine belli etmektedir.

Boğa erkekleri ilişkide tam anlamıyla güven arar, partneri bu güveni kendisine veremezse, seven adam kıskanır mantığıyla bazen de aşırıya kaçarak sevgilisine hayatı dar edebilir. Bu erkekler kıskanırsa maalesef kendilerine dur diyemeyecekleri için ilişkiniz zarar görmeye başlayabilir. Kıskanmaları için çok da büyük nedenlere ihtiyaçları olmaz, sevgilisine yönelen bir anlamlı bakış, bir gülüş, bir söz onları çileden çıkartmak için yeterlidir.

Sahiplenici yapıları, kıskançlık duygularını tetikler, kıskanan boğa burcu erkeği ise ilişkisine zarar verir. Yani her ilişkide bir miktar bulunan kıskançlık duygusu ilişkiyi taze tutarken bir boğa burcunda bu durum ters tepecektir.

Boğa erkeği kıskandığı zaman partnerine ve ilişkisine zarar vermeye başlar, kıskandığı sevgilisinin hayatına daha fazla karışmaya başlar. Sürekli partnerine müdahale ederek bir bakıma sevgisini gösterdiğini düşünür ancak partneri için bu durum can sıkıcı olabilir.

Onu kıskandırmak partnerleri açısından pek akıllıca bir davranış olmaz. Kıskanmak konusunda abartmaya müsait doğaları ilişkinize zarar verebileceği için bu burç erkekleriyle ilişki yaşayan bayanlar bir tık daha dikkatli olmalıdırlar.

Boğa burcu erkeği kıskanırsa ne yapar ? Oldukça kıskanç bir yapıya sahiptirler. Seven insan kıskanır, aslında. Böyle bakmak gerekir bazen. Ama kıskançlıkta aşırıya kaçınılırsa, karşı tarafı bunaltabilir. Bu da ayrılığa sebep olan noktadır, maalesef ve sevdiği herkesi kıskanır. Çünkü sevdiklerine aşırı bağlıdır. Sahiplenme duygusu ağır bastığından çoğu şeyi kaldıramaz.

Ailesine, dostlarına, sevdiği kişiye çok değer verdiği için onlardan da kendilerine özen göstermelerini bekler. Sevdiği kişiyi kıskanmak, onlar için olmazsa olmazdır. Kıskançlığı, sevdiğinin kanıtı olarak görürler. Kıskandıkları zaman, öfkeli hareket sergileyebilirler. Sevdiği kişinin, arkadaşlarıyla görüşmesine izin vermeyebilir. Çünkü erkek arkadaşlarının en ufak bir gülümsemesi, ilgisi onları deliye döndürür. Kendilerini kontrol edemezler. Sürekli hesap sormaya yeltenirler. Ve bu da karşı tarafı bunaltır.

Boğa burcu erkeği, toprak burcu olduğu için oldukça sahiplenmeyi sever. Fikirlerinde genelde sabittir. Kolay kolay fikirlerini değiştiremezsiniz. Boğa burcu çok güvenilir bir burçtur ayrıca. Eşlerine, ailesine oldukça sadıktır.  Başladıkları işi ya da dostluğu asla yarıda bırakmadan devam ettirdikleri için azimli burçlardır diyebiliriz. Bu sebeple, değer verdikleri insanları aşırı sahiplenirler. Sevgilisinin onun için özenerek giyinmesi, aşkını hissettirmesi çok önemlidir. Boğa erkekleri kendine bakmayan, hareketlerine özen göstermeyen biriyle, birliktelik kuramaz. Sevdiği kişiyi benimsediyse, her hareketine dikkat eder. Boğa erkeği başka birine ilgisini gördüğünde öfkelenir, sevdiği kadının sadece onunla ilgilendiğini görmek ister. Güvenini sarsmadan hareket etmesini bekler.

Onu kıskandırmanın dozunu ayarlamak size düşüyor. Hep bir adım geride olduğunuzu ona hissettirirseniz, ufak tefek şeylere çok da takılmamış olur. Ama inatlaşıp onu kızdıracak hareketler yaparsanız, o da karşılığını fazlasıyla göstermekten çekinmeyecektir. Onun için ilgi ve güven başta gelir çünkü.

Boğa burcu erkeği kıskanırsa ne yapar ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git