Boğa Burcu Erkeği Kişiliği Nasıldır?

Boğa Burcu Erkeği Kişiliği Nasıldır?
20 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 240 kez okundu.

Boğa burcu erkeği kişiliği nasıldır ? Ah ah sizi gidi yakışıklı boğalar. Bu burç erkekleri isimlerini tam anlamıyla taşıyan yapıya sahip kişilikteki insanlardır. İnatları çok ama çok fazladır. Onlar bu durumu hiçbir zaman kabul etmezler. Zaten bu hareketlerinden bile ne kadar inatçı oldukları ortaya çıkar. Boğa erkeği zeki oldukları kadar bir o kadarda duygusal bir yapıya sahiptirler. Bir olayda karar alırken aklına kullanabildikleri kadar duygularını da kullanırlar. Hatta karar verirken duyguları daha ağır basar diyebiliriz.

Boğa erkekleri hayal kurmaktan çok kurduğu hayalin peşinden gitmeyi severler. Hayatta her zaman bir idealleri var ve bu idealler onların her şeyidir. Sevdikleri zaman çok sadık olan boğa erkekleri, duygularını dışa yansıtmaktan biraz zorlanırlar. Bütün duygularını genelde iç dünyasında yaşarlar ve dışa yansıtma özelliğini bir türlü kullanmayı beceremezler ya da becermek istemezler.

Boğa burcu erkeği oldukça sabırlıdır ve bu yüzdendir ki çok yavaş erkekler sıralamasında neredeyse en başlarda yer alırlar. Buda onları ideal kılan en büyük özelliklerinden birisidir. Amma ve lakin ısrardan hiçbir şekilde hoşlanmazlar. Ona bir konuda ısrar edilmesi ve ona sürekli karışılması hoşlanmadığı en büyük şeylerden birisidir.

Her ne kadar yavaş olarak görünseler bile aslında oldukça eğlenceli bir kişiliğe sahiptirler. Hayatlarında olacak kişilerden de eğlenceli bir yapıya sahip olmasını isterler. Aynı zamanda boğa erkekleri sahiplenmeyi ve sahiplenilmeyi seven bir kişiliğe sahiptir. Hayatındaki kişileri fazlasıyla sahiplenir ve bunları karşı taraftan da bekler. Sahiplenilmek ve ilgi görülmek onların en sevdiği başlıca konulardan birisidir.

Onların hayatlarında her zaman bir hedefleri vardır ve hedeflerine ulaşmak için elindeki her türlü imkanı değerlendirirler. Hatta burçlar arasında hedeflerine bu kadar hızlı ulaşan tek burç boğalar diyebiliriz. Boğa burcu erkeklerinin yapamayacağı hiçbir şey yoktur. Bu yüzdendir ki ellerinden her iş gelir ve çalışmayı çok severler. Oldukça hırslı bir kişiliğe sahip olmaları her konunun üstesinden kolayca gelebilmelerini sağlamaktadır…

Boğa burcu erkeği kişiliği nasıldır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git