Boğa Burcu Erkeği Kendisine Nasıl Davranılması Hoşuna Gider?

Boğa Burcu Erkeği Kendisine Nasıl Davranılması Hoşuna Gider?
18 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 348 kez okundu.

Boğa burcu erkeği kendisine nasıl davranılması hoşuna gider ? Merhaba sevgili hanımlar. Boğa burcu erkeğinin hoşlandığı ve kendisine yapılmasını istediği bazı durumlar vardır. Bu yazımızda boğa burcu erkeğinin kendisine nasıl davranılmasını istediğini sizler ile paylaşacağız ve yapmanız gereken bazı davranışları sizler ile paylaşacağız. Boğa burcu erkeğinin en sevdiği davranışların başında kadının ona bağlılığıdır. Boğa erkekleri kendisine delice bağlı ve çok değer veren kadınlardan hoşlanırlar ve bu davranışlardan çok fazla haz alırlar. İkinci olarak evcimen kadınlar boğa burcunun vazgeçilmezidir ve kendisi ile beraber evde vakit geçirilmesinden oldukça hoşlanır. Boğa burcu erkekleri kendisine ilgi, alaka, şefkat ve sadakat verilmesinden aşırı derecede hoşlanır ve her zaman karşı taraftan bu beklentiyi karşılamasını ister. Boğa burcu erkeği yapmacık insanlardan nefret eder ve karşı tarafın kendisine sürekli olarak doğal davranmasından hoşlanır.

Boğa burcu erkeğe güven vermek çok önemlidir çünkü bu erkekler kendisine güven verilmesine çok önem verir ve en çok hoşuna giden davranış güven ve samimiyetle kendisine davranılmasıdır. İnatçı ve burnu havada kişilerden nefret eder ve karşısındaki kişinin kendisine doğal ve içten davranılmasından hoşlanır. Kadın olarak karşı tarafın yerini bilmesini, aşırılığa kaçmamasını ve bir hanımefendi olarak davranılmasını arzular. Gerçek bir boğa erkeğinin olmazsa olması dürüstlüktür bu yüzden kendisine dürüst davranarak onu çok mutlu edebilirsiniz. Kendisini zorlamayan ve kolayca iş halledebilen davranışlar sergilenmesinden hoşlanır. Boğa erkeği yanındaki kişinin abartılı davranmamasını ve içten davranılmasını ister. Bir boğa erkeği varsa hayatınızda onunla konuşurken kesinlikle sesinizi yükseltmeyin ve mümkün olduğunca hoş, kısık bir ses tonu ile konuşunuz. Boğa burcu erkeği kendisini değerli hissettiren ve onun bir erkek olduğunu ona gösteren davranışlar sergilenmesinden hoşlanır. Aynı şekilde en fazla hoşuna giden ve kendisine sergilenmesini istediği davranışlardan bir tanesi saygı ve nezakettir. Boğa burcu erkeği her zaman saygılı ve nezaketli davranışlarda bulunulmasını ister ve öyle olduğu takdirde çok mutlu olur.

Boğa burcu erkeği kendisine nasıl davranılması hoşuna gider ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git