Boğa Burcu Erkeği Karşı Cinsi Nasıl Etkiler?

Boğa Burcu Erkeği Karşı Cinsi Nasıl Etkiler?
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 354 kez okundu.

Boğa burcu erkeği karşı cinsi nasıl etkiler ? Bu burç erkeğinin karşı cinsi etkilemek için uyguladığı bir çok taktik vardır. İlk olarak boğa burcu erkeği bir kadını elde etmeyi kafaya koymuşsa onu hiç kimse hiç bir şey bundan vazgeçiremez. Bu yolda elinden gelen her şeyi yaparlar. Bir kadını etkilemek için kadınların sevdiği şeyleri kullanırlar. Mesela ona hiç beklemediği anda bir çiçek yollayabilirler. Bir kadını etkilemek uğruna romantiklikten asla kaçınmazlar ki bu zaten onların yapılarında vardır.  Veya gecenin bir yarısı uzun bir şiir göndererek karşı tarafın ilgisini çekmeye çalışırlar. Bu konuda maddi manevi hiç bir şeyden çekinmezler gerekirse sırf karşı tarafı etkilemek için lüks bir restoranda mum ışığında romantik bir akşam yemeği hazırlatabilir hatta hızını alamayan boğa burcu erkeği bir mekanı kapatabilir.

Kadınların bu tarz şeylerden hoşlandığını bilen boğa burcu erkeği bunu kullanarak karşı tarafın ilgisini kazanmayı başarabilirler. Çünkü kadınların çiçeklere, lüks restoranlara, pahalı hediyelere veya küçük sürprizlere zaafı vardır. Hal böyle olunca bu kadar romantik bir adamla karşılaşan bir kadın elbette ki boğa burcunun bu ilgisini karşılıksız bırakmayacaktır. Bu şekilde bir kadını etkilemeyi başaran boğa erkeği onunla olan ilişkisinde kıskanç ve baskıcı bir tavır takınmayarak karşı tarafı fazla bunaltmaz ve karşı tarafın ilgisini daha da arttırmayı başarır. Her ne kadar kadınların kıskanılmaktan hoşlandığını kıskanıldıkları zaman sevildiklerini düşündüklerini varsaysak da aslında kadınlar özgürlüklerinin kısıtlanmasından hiç değilse hoşnut olmazlar. Başlarda bu durum çekici gelse de bir zaman sonra onları bunaltır ve çabucak sıkılmalarına neden olur. Bunu bilen boğa erkekleri karşı tarafla daha uzun soluklu ve daha pürüzsüz bir ilişki yaşamak için sert ve baskıcı tavırlar takınmaktan kaçınır karşı tarafı bu şekilde etkisi altına alarak karşı taraf için vazgeçilmez olmayı başarır.

Boğa burcu erkeği karşı cinsi nasıl etkiler ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git