Boğa Burcu Erkeği Kadında Ne Arar ?

Boğa Burcu Erkeği Kadında Ne Arar ?
22 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 367 kez okundu.

Boğa burcu erkeği kadında ne arar ? Bu burç erkeği partneri olmak sizin için bazen zor olabilir. Boğa burcu erkeği güvene oldukça önem veren bir kişiliktir. İlişkilerinde sorun yaşamaktan hoşlanmaz.  Duygusal ve güvenilir bir kişiliğe sahip bireylerle ilişkilerini sürdürürler. Baskın bir karakter olan boğa erkeği ilişkisinde de sözünün geçmesini ister. Ona çok fazla itiraz eden kişiyle devam edemeyebilir. Çünkü bu durum onu ilişkide  oldukça rahatsız eder. Sevdiği kişinin ona şartsız olarak güvenmesini ister. Bazen partnerin onu iyi hissettirmesini ister. Gerek gösterdiği saygı gerekse ilgili davranışları ona kendisinin önemli olduğunu hissettirecektir.

Boğa burcu erkeği için karakter yapısı önemli olsa da dış görünüş de onun için oldukça önemlidir. Bakımlı ve güzel görünen bir partner boğa burcu erkeğinin sahip olmak istediği bir özelliktir. Verdiği kararların sorgulanmasından hiç  hoşlanmayan boğa burcu erkeğine aldığı kararların neden sorgusunu yapmamak gerekir. Her ne kadar dışarıdan kuralcı olarak gözükse de boğa burcu erkeği için partnerini mutlu etmek de oldukça önemlidir. Partneri için zaman zaman küçük sürprizler düşünür. Partnerin mutlu olduğunu görmek ona ilişkisinin daha güçlendiği hissini verir. Onun için birine güvenmek ve sevmek gerçekten zordur fakat sevdiğinde de o kişiden vazgeçmek de onun için zor olacaktır. Boğa erkekleri partnerinde sadakat arar. Güvene oldukça önem verir. Boğa burcu erkeği partnerini ailesi bilecek kadar sahiplenir o yüzden bağlılık ister. Bu burcun erkeği korumayı ve babacan davranmayı sever. Kendisini duygusal manada koruyacak bir partner ister. Eğer boğa burcu erkeğiyle ilişki yaşıyorsanız  ona sadece onu gerçekten sevdiğinizi hissettirmeniz gerekir. Ona gerçekten güveni ve huzuru hissettirmeniz gerekir. Bunun sonrasında mutlu bir ilişki sürdürebilirsiniz. İlişkiniz de mutluluğunuz gerçek bir samimiyet kurmanızda saklı olacaktır.

Boğa burcu erkeği kadında ne arar ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git