Boğa Burcu Erkeği İlişkiyi Nasıl Bitirir?

Boğa Burcu Erkeği İlişkiyi Nasıl Bitirir?
20 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 457 kez okundu.

Boğa burcu erkeği ilişkiyi nasıl bitirir ? Bu burcun genel özelliklerinden bahsederek başlayalım. Genelde inatçılığıyla dikkat çekmektedir. Aslan burcuyla ortak noktası ”dediğim dedik” bir yapıları vardır. Eğer bir karar aldılarsa, onları fikirlerinden çevirmek neredeyse imkansızdır. Aşırı inatçı tavırlarıyla, karşısındaki onu ikna etmeye uğraşsa da çabası nafiledir. Adeta, ”benim fikrimi olduğu gibi kabulleneceksiniz” edasıyla hareket ederler. Bu yüzden; boğa burcundan birisine asla zorla bir şey yaptıramazsınız.

Boğa burcu erkeği, inatçılık dışında sessiz ve uyumlu bir karaktere de sahiptir. Ama sessiz olmalarına çok da kanmamak gerek. Çünkü fazla kızdırırsanız gözleri hiçbir şey görmez. Ortalığı yıkıp, dağıtabilirler. Sakin görünümleri altında hareketli, kıpır kıpır bir tutum yatar. Boğa erkeğini kızdırmak pek iyi sonuçlar vermez o yüzden. Onların suyundan gitmeye çalışmalısınız.

Boğa erkeği, aslında inatçılıklarının dışında o kadar olumlu özelliklere sahiptir ki belki de bu özellikleri sayesinde karşı tarafı esrarengiz bir şekilde etkilemeleri kaçınılmazdır. Biraz da onlara değinirsek; çok sabırlı ve azimlidirler. Sorumluluklarının bilincinde olmaları ve zorluklarla mücadele etmekten kaçmamaları artı puan yazmaya değer. Arkadaşlık, sosyalleşme yönünden kurdukları bağlarda ise herkesle çok güzel iletişim kurabilir. Dostlarını asla yarı yolda bırakmazlar, herkesle arkadaş olmazlar. Ama sağlam dostluklar kurmaları gerçekten takdir edilir.

İlişkide boğa burcu erkeği, kadınlara aşkı yaşatabilen bir burçtur. Güven konusunda onların eline kimse su dökemez. Sevdiği kişiyi sahiplenir, ne aradığını bilen biri olduğu için karşısındakinin de net bir insan olmasını bekler. Birlikte olduğu partneriyle her türlü paylaşımlarda bulunmak ister. Kıskanç birisidir ve saygıya önem verir.

Boğa erkekleri, karşısındaki kadının hareketlerine, yaklaşımlarına çok dikkat eder. Hassas yapıları da vardır çünkü. Partneri onun sevmediği şeyleri inatla yapıyorsa kavga başlar. Kıskandığını bile bile erkeklerle olan en ufak bir samimi harekette, boğa burcu erkeği, ayrılma kararı alabilir. Güven onlar için oldukça önemlidir. Size göre fazla büyütülmeyecek bir konu, onlar için çok önemli olabilir. Bu yüzden boğa burcu erkeği bir ilişkiyi güveni kırıldığında kolayca bitirebilir. İnatçı yapıları olduğu için geri dönmeyi düşünmezler. Ayrıca boğa burcu erkekleri, ilişkide yaptığınız şeylerden haberlerinin olmasını isterler. Siz hep benim dediğim olsun, sana söylemek zorunda değilim gibi tavır sergilerseniz başlamadan ilişkinizi bitirmiş olursunuz.

Boğa burcu erkeği ilişkiyi nasıl bitirir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git