Boğa Burcu Erkeği İlişkide Nelere Önem Verir ?

Boğa Burcu Erkeği İlişkide Nelere Önem Verir ?
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 256 kez okundu.

Boğa burcu erkeği ilişkide nelere önem verir ? Bu burç erkeği, isminden de anlaşılacağı üzere vahşi bir imaj çizmekte fakat bu vahşi görünümünün arkasında yumuşacık bir kalp barındırmaktadır. Onun iç dünyasını keşfetmek ve de içindeki romantik erkeği dışarı çıkarmak için bir kadının desteğine ihtiyacı vardır. Ona bu anlamda destek verecek kadının boğa burcu erkeğine koşulsuz sevgi ile bağlı olması gerekmekte, bu sevgi de sadece sözle değil davranışsal olarak da aktif bir biçimde kullanılmalıdır. Boğa burcu erkeği, sevdiği kadın tarafından ilgisiz kalmaya tahammül edemez. Hatta asıl neden bu tahammülsüzlüğü olsa da farklı şeyleri neden göstererek tartışma ortamı yaratıp, hırçınlık gösterebilir. Bu nedenledir ki, onu gerçekten iyi analiz etmeli ve de davranışları da onu mutlu edecek şekilde hayata geçirmek gerekmektedir. Çünkü ilişkisinde bu tip davranışsal normlara büyük önem verir.

Boğa erkekleri, sosyal yaşamında daima yönetici, lider, öncü pozisyonunda ön plana çıksa da özel ilişkisinde bu mantıkta değildir. Sevdiği kadını, günlük yaşamdan sıyrılıp dinlenebileceği, huzur bulabileceği bir liman olarak gördüğünden ilişkinin yönetimini onun eline bırakmak ister ve bırakır da. Yönetimi kadına teslim ettiğinden kendisini anlayan ve o doğrultuda harekete geçen bir kadın ister yanında. Ev ortamında ve iş hayatında temizlik ve tertip onun için son derece önemli olduğundan ilişkisinde de düzenden yanadır. Boğa erkeği kusurlardan ve pürüzlerden nefret eder. İlişkisinden beklentisi de kusursuzluktan yanadır. Her şey yolunda gitsin ve iyi tasarlanmış bir çark gibi tıkır tıkır işlesin ister. Monoton bir ilişkiden yana değildir. Yorucu birkaç ayın ardından mutlaka tatil planları yapılmalı, kendisi kadar sevgilisi de küçük ve anlık sürprizlerle ilişkisini ayakta tutmalıdır. Hayat müşterek ise kendi kadar kadınının da harekete geçip onunla bu hayatı daha yaşanır kılmasını ister. Bunun karşılığında da mükemmel bir aşık olmayı başarır ve her zaman başarıdan başarıya koşarak sevdiği kadının egosunu tatmin eder.

Boğa burcu erkeği ilişkide nelere önem verir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git