Boğa Burcu Erkeği İlişkide Nasıldır ?

Boğa Burcu Erkeği İlişkide Nasıldır ?
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 295 kez okundu.

Boğa burcu erkeği ilişkide nasıldır ? Bu burç aşkın tutkunun sembolüdür diyebiliriz. Hayatları boyunca bir aşk arayışındadırlar. Bu sebepten dolayı bulduklarında kaybetmek istemezler. Boğa erkekleri büyük bir aşk ile bağlanırlar. Karşı tarafın da bu aşka karşılık vermesini beklerler. Boğalar her ne kadar özgür olmayı sevseler de ilişkilerinde farklı bir kimliğe bürünmeyi severler. Bu olay çift karakterlikten tamamen uzak ve iyi huylu bir eylemdir. Sevdikleri karşısında kendi özelliklerini bastırırlar. İlişkilerinde oldukça kıskançlardır. Karşı tarafın kıskanmasından kimi zaman hoşlanmazlar ancak bazen kıskanılma olayını çekici bulurlar. Boğa burcu ilişkide olduğu kişiden her saniye her dakika etkilenir. Bu yüzden aralarında sadece bir bakışmanın bile büyük bir tutkuyu ifade ettiğini söyleyebiliriz.

Boğa burcu erkeği gerçek bir ilişki yaşamak için uzun süre beklemiş ve kendilerinden emin olduklarında bir ilişkiye başladıklarından dolayı ilişkilerinde sabırlı, sadık ve sevecendir. Ancak her erkekte olduğu gibi boğaların da baskın karakter olma istekleri vardır. Bu sebeple ilişkilerinde de bu isteği gün yüzüne çıkarır. Sevdiği kişinin önünde sözünün geçtiğini belki etmek ister.

Boğa erkeği romantiklerdir. İlişkilerinde de bunu çok güzel kullanırlar ve karşılarındaki kişiyi mutlu ederler, etmesini bilirler. Ufak bir hediyeyi bile çok güzel sunarlar ve karşı taraf bundan oldukça etkilenir. Erkeklerin romantiklik seviyesinin yanı sıra boğalar romantiklik konusunda ustadırlar. Güzel sözler kullanmayı iyi bilirler. Herhangi bir tartışmada alttan alarak ilişkilerini normal seviyeye taşırlar. Bu konularda oldukça alttan alan bir yapıları vardır. Bu bile ilişkisinde bir vazgeçilmez seçenek arz eder.

Tüm bunlar göz önüne alındığında ilişkilerinde kibar olduğunu anlayabiliriz. İyi niyetlidirler. Ve bu iyi niyeti ilişkileri için sarf etmekten hoşlanırlar. Hatta bazen bir boğanın ilişkisinde çok daha kibar ve düşünceli olduğunu görebilirsiniz. Eğer boğa burcu bir partneriniz varsa siz gerçekten seçilmiş olabilirsiniz. Kendinizi şanslı hissedin.

Boğa burcu erkeği ilişkide nasıldır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git