Boğa Burcu Erkeği İlişkide Nasıl Olur ?

Boğa Burcu Erkeği İlişkide Nasıl Olur ?
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 265 kez okundu.

Boğa burcu erkeği ilişkide nasıl olur ? İlişkiler belirli temellerin üzerine oturur. Bu temeller sevgi, saygı, aşk ve güvendir. Buna rağmen bazı durumlarda eşler birbirine uyumlu olmayabilir. Karakterle çok farklı olabilir ve haliyle bu da ilişkiyi yıpratabilir. Bu sebeple bir ilişkinin uzun soluklu olmasını sağlayan en önemli şey uyumdur. Birbirine uymayan bir çiftin uzun süre beraber olması oldukça zordur.

Boğa burcu erkeği genel olarak inatçı ve kendi bildiğini okuyan bir burçtur.Bir ilişkiye başlaması zaten zordur. Çünkü onlar kolay kolay kendilerine uygun birini bulamazlar. Fakat boğa erkekleri elbet gerçek aşkı bulacağına inanır ve bu gerçek aşkın gelmesini beklerler. İlişkilerinde huzuru ve mutluluğu ararlar.Ona uyduğunuz sürece kavga istemeyecek, bu da sakin bir ilişki sürmenize olanak sağlayacaktır.İlişkilerinde oldukça romantiktirler. Kolay kolay ilişkiye girmeyecekleri için hayatlarına aldıkları kadına da oldukça değer verirler. Sizi bu ilişkide oldukça romantik olan sürekli mumlarla, güllerle karşılayacak biri beklemektedir. Çünkü onlar sevdikleri kadına karşı oldukça kibar davranırlar.

Boğa erkeği elbette aşırı mükemmel bir partner de değillerdir. Oldukça inatçı oldukları için onların sözünü dinlemenizi beklerler. Bir durumla karşılaştığınızda ona itaat etmenizi, sözünü çiğnememenizi isterler. Sizin üstünüzde bu konuda bir baskı kurmak isteyeceklerdir. Aksi takdirde kendilerini egemen görmeyecekler ve bu da sizden soğumasına yol açacaktır. Boğa burcu erkeğiyle beraberseniz onun dediklerine tamam demeniz gerekmektedir.

Bunun dışında bu burç erkeğinin kıskanç bir yapısı vardır. Sizi herkesten kıskanabilir , bu da aranızda bazı kısıtlamaları doğurabilir. Bu burcun erkeğiyle birlikteyseniz bu duruma hazırlıklı olmanız gerekmektedir.Eğer onun şartlarına uyarsanız mutlu bir ilişki yaşarsınız. Size sadık bir partner olur. Fakat istediğini alamazsa gözü dışarı kayacak, bu şartları başkalarında arayacaktır. Bu sebeple onların şartlarına uymanız gerekmektedir.

Boğa burcu erkeği ilişkide nasıl olur ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git