Boğa Burcu Erkeği İlgiyi Sever Mi?

Boğa Burcu Erkeği İlgiyi Sever Mi?
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 423 kez okundu.

Boğa burcu erkeği ilgiyi sever mi ? İlgi görmeyi kim sevmez ki? İnsanların üstünde durmasını, onunla ilgilenip ona vakit ayırmasını sevmeyecek kimse yoktur herhalde. İnsanlar doğuşları ve oluşları gereği her zaman ilgiyi sevmişlerdir. Tabi bazı insanlar oldukça ilgi sever bazısı da çabuk bıkabilir. Bu onun yetişme tarzıyla alakalı olabilir. Mesela ailesinden ilgi gören bir insan o kadar da ilgi görmek heveslisi olmaya bilir. Fakat ailesinden yeterince ilgi görmeyen biri ilişkisinde ilgi görmek isteyebilir. Bu durum tamamen yetişme tarzı ve kişinin karakteri ile alakalı bir durumdur. Genellikle kadınlar ilgi görmeye erkeklerden daha heveslidirler. Şımartılmak galiba bizim en büyük hobilerimizden. Erkekler bu konuda biraz daha rahat olurlar. Bunun sebepleri ise çok olabilir. Mesela toplumumuzda erkeğin ilgi göstermesi daha normal karşılaşılan bir durumdur.

Boğa burcu erkeği ise aslında o kadar ilgi meraklısı değillerdir. Daha doğrusu ilgi görmek onların gözlerini farklı tarafa çevirmez. Onların karakteri oturaklı olduğu için karşıdaki kişi tarafından sevildiklerini bilmek onlara yetebilir. Tabi bazı durumlar için bu geçerli değildir. Mesela boğa erkeği cinsel anlamda oldukça aktif oldukları için bu konuda ilgi görmek hoşlarına gidecektir. Siz onunla bu konuda ne kadar iyi ilgilenirseniz o kadar iyi karşılık alırsınız. Ayrıca boğa burcu erkeği ilişkide baskın olmayı sever. Siz ona diklendiğiniz zaman muhtemelen ona ilgi göstermemiş muamelesi görürsünüz.

Boğa erkekleri kendisine ilgi gösterilmesini çok da dert etmez fakat gerçekten sevdikleri birine oldukça ilgi gösterirler. İlişkilerinde karşı taraftan etkilendikleri zaman onlar için yapmayacakları şey yoktur. Oldukça romantik olan bu burcun erkekleri sizi sürekli çiçeklerle, mumlarla karşılayabilirler. Ayrıca aile yaşantılarında da oldukça ilgi gösteren bir yapıları vardır. Çocuklarına oldukça iyi bir baba olurlar.

Boğa burcu erkeği ilgiyi sever mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git