Boğa Burcu Erkeği ile Uzun Ömürlü İlişki Olur Mu ?

Boğa Burcu Erkeği ile Uzun Ömürlü İlişki Olur Mu ?
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 283 kez okundu.

Boğa burcu erkeği ile uzun ömürlü ilişki olur mu ? Bu burç elementi toprak olan ve kararlılığı ile bilinen bir burçtur. On iki adet burç arasında ilişkilerinde sadakati en yoğun hissettiren burç boğa burcudur. Çok zor beğenen ve ilişki konusunda çok ince eleyip sık dokuyan özelliğe sahip bu burç grubu erkekleri hayatlarına birini aldıkları zaman kolay kolay çıkarmak istemezler. Hayatlarına aldıkları kişide kendileri ile olabildiğince çok ortak noktaları olmasını isterler. Sadık kalma özelliği de bunlardan en önemlisidir.

Boğa burcu erkekleri hayatlarına aldıkları kişileri sadece sevgili olarak görmezler; aynı zamanda hem arkadaş hem de sırdaş olarak görürler. Aile ortamında ve arkadaş çevrelerinde olan olayları, ilk önce ve sadece hayatlarındaki kişiyle paylaşırlar. Kendileri de karşısındaki kişiye öyle hissettirirler. Bu bağlamda boğa erkeği ile olabildiğince uzun ömürlü ilişki yaşanır.

Eğlenmeyi ve yaşamayı çok iyi bilen boğa burcu erkekleri kendilerine uyum sağlayabilecek kadınlardan hoşlanırlar. Özellikle ev ortamları boğa burcu erkekleri için son derece önemlidir. Konfor düşkünü boğa burcu insanları için ev ortamları olabildiğince rahat ve şık olmalıdır.

Boğa erkekleri için çok önemli olan bir diğer konu da yemek konusudur. Tüm burçlar arasında neredeyse yemeğe en düşkün burç boğa burcudur. Yemek yapmayı bilen kadınlar ve kendileri ile aynı damak zevklerine sahip kadınlar, boğa burcu erkeklerine son derece çekici gelmektedir.

Boğa burcu erkeği ile uzun ömürlü ilişki yaşamak isteyenlerin dikkat etmesi gereken noktaların başında, bu burçtaki erkekler ile inatlaşılmaması gerektiğidir. Oldukça inatçı bir yapıya sahiptirler, karşısındakine sözünün geçiremediği zaman o ilişkiden soğuyacaktır. İlişkilerinde iplerin kendi ellerinde olduğunu hissetmek, boğalar için vazgeçilmezdir. Karşılarındaki insanın kendilerine bağlı ve dürüst olduklarını hissettikleri anda ise ilişkinin uzun ömürlü olması kaçınılmazdır.

Boğa burcu erkeği ile uzun ömürlü ilişki olur mu ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git