Boğa Burcu Erkeği İhanet Eder Mi?

Boğa Burcu Erkeği İhanet Eder Mi?
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 297 kez okundu.

Boğa burcu erkeği ihanet eder mi ? Bir ilişkide neden ihanet edilir? İhanetin sebepleri neler olabilir? Ya da hangi sebep ihanet etmeyi haklı çıkarabilir?  Onca ümitlerle ilişki kurmuşken, karşıdaki kişiye ihanet etmenin affı olabilir mi? İşte bu sorulara cevap vermek yürek işidir. Çünkü ihanet etmek bana göre karşıdaki insana yapılabilecek en büyük kötülük. Bir defa karşıdakinin tüm hayallerini yıkıyorsunuz. Bu da yetmezmiş gibi onu üzüyor, belki de sizden sonra olacağı ilişkisine bile yaralarla başlatıyorsunuz. İnsanlara hayat boyu güvensizlik veriyorsunuz. Hangi burç olursa olsun bu kesinlikle olmaması gereken bir şey. Tabi bunda bazı etkenler de var. Mesela bir erkek ya da kadın ailesinde böyle bir şeyi görmüşse bunu normal karşılayabiliyor. Çünkü o kişi bu şekilde bir ailede büyümüş oluyor. Tabi her şey de ailede değil kişinin kendi karakterinde de bitiyor.

Boğa burcu erkeği ise hemen etkilenmeyen bir burç olduğu için etkilendiği kişiden de ayrılmayı düşünmek ya da aldatmak gibi bir düşüncesi olmuyor. Tabi bu durumun da bazı şartları var. Mesela boğa erkeği kendine güvenen, bakımlı kadınları seviyor. Bunun dışında bir kadında aradığı diğer özellik ise onun hakimiyetini kabul etmesi. Daha doğrusu şöyle açıklamam gerekirse diyelim ki bir boğa burcu sevgiliniz var. Elbette birçok konuda demokratik davranacaktır. Fakat eğer o bir konuda illa benim dediğim olacak diyorsa yapmanız gerekiyor. Diğer türlü o sizin onu dinlemediğinizi düşünüyor olacak ve inat edecektir. Bu tip durumlar da boğa erkekleri karşıdaki kadından soğumasına yol açıyor. Hatta bazen erkeğin gözünün dışarı kaymasına bile yol açabiliyor. Bu sebeple aslında normalde sizi ilgiye boğabilecek bu burcun erkeğine zaman zaman itaat etmeniz ilişkiniz için yapılabilecek en sağlıklı şey olabilir.

Boğa burcu erkeği ihanet eder mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git