Boğa Burcu Erkeği İdeal Bir Erkek Midir?

Boğa Burcu Erkeği İdeal Bir Erkek Midir?
20 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 268 kez okundu.

Boğa burcu erkeği ideal bir erkek midir ? Venüsün çocukları karakterleri nedeniyle ideal eşini kendisi seçer. Bir boğa erkeği ile yakınlaşmaya çalışıyorsanız farkında olmadan onun sınavına tabi oluyorsunuzdur. Hatta sizinle birlikte sınava alınmış başka rakipleriniz de mutlaka mevcuttur.

Duygularından ve tercihlerinden emin olduğuna karar verdiğinde yani kendi idealindeki eş kriterlerine uyduğunuzu düşündüğünde (Buna annesinin beğeneceği gelin modeli de dahil) sizi sahiplenmeye başlayacaktır ve asıl ilişkiniz bundan sonra başlayacaktır.

Boğa burcu erkeği sizi eşi olarak benimsedikten sonra mutluluğunuz için yapamayacağı şey yoktur. Onun yanında dilediğiniz gibi ağlayıp çocuklaşabilir ondan şefkat isteyebilirsiniz. Sizi yadırgamaz aksine bunların kadınlar için doğal haller olduğunu düşünür ve size destek olur.

Boğa erkeği tek eşliliğe ve aile bağlarına inanan tam bir aile babası, yatakta ideal partner ve akrabalar için mükemmel damattır. İyi bir finansör olduğu için paranın kıymetini bilir yalnız bu erkeğe pinti demek doğru değildir. Çünkü tercih edeceği yatırımları ile parasını iyi yönetir. Aynı zamanda kaliteye ve lükse düşkün olan bu burç erkeği parasını nasıl ve nerelere harcayacağını iyi bilir. Eşini her zaman her ortamda şık ve bakımlı görmek ister. Bu nedenle size sunacağı hayatta da kalite ve şıklığı görürsünüz. Seçeceği hediyeleri, değerli takılar gibi, mutlaka pahada değerli ve göz alıcı olur.

Boğa erkekleri boğazına düşkün olan bu erkek akşam evine geldiğinde eşinin hazırladığı yemeklerle donatılmış bir sofra ve hafif müzik eşliğinde hazırlayabileceğiniz sakin ve huzurlu bir ortam isteyecektir. Tam bir ev erkeği olan bu burç iş arkadaş ya da akraba etkinlikleri için mekan olarak ev ortamını tercih edecektir. Sizden de bu organizasyonlarda etkin olmanız özellikle lezzetli ev yemekleriniz ve zerafetinizle ona eşlik etmenizi bekleyecektir.

Boğa burcu erkeği için bilmeniz gereken en önemli durum inatçı karakteridir. İnat ettiği konudan onu vazgeçirmeye çalışmak yalnızca yorulmanıza ve onu sinirlendirmeye neden olur. Kolay kolay sinirlenmeyen sakin bir yapıya sahip olmalarına rağmen öfkeleri çok korkutucudur. Böyle anlarda sakinleşmesi için ondan uzak durmanız ilişkiniz için daha sağlıklıdır. Onu değiştirmeye çalışmak yerine onu anlamaya çalıştığınızda çabucak sakinleşecek ve ılıman haline geri dönecektir.

Sonuç olarak boğa burcu erkekleri ilişkisinde dişiliğin ön planda olmasını ister yani gözünü ve midesini doyurduğunuzda sadık ve mükemmel bir aşık olacaktır. Kralın kraliçesi için bunları yapmak çok da zor olmasa gerek. Ne dersiniz?

Boğa burcu erkeği ideal bir erkek midir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git