Boğa Burcu Erkeği Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Boğa Burcu Erkeği Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 421 kez okundu.

Boğa burcu erkeği hoşlandığını nasıl belli eder ? Bu burç erkeğinin hoşlandığını anlamak çokta zor değildir aslında. Hislerini çabuk bir şekilde dışa yansıtan boğa burcu erkeğini dikkatle izlerseniz hoşlanıp hoşlanmadığını kısa zaman içinde kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Boğa burcu erkeği hoşlandığını genelde gözleri ile belli eder. Karşınızda kaçamak bakışlar atan biri var ise sürekli gözlerini kaçıyor ve siz baktığınız anda kafasını önüne eğiyor ya da etrafa anlamsızca bakınıyor ise hoşlanıyor demektir. Bir boğa burcu erkeğini anlamak bu kadar basittir. Ancak kendini gözlerinden ele vermiyor ise diğer bir yol ise jest ve mimikleridir. Eğer uzun zamandır bir arkadaşlığınız var ise boğa burcu erkeğinin mimiklerini dikkatle izleyin. Çabucak değişen yüz hatları, ani gülmesi, aniden ciddi bir görüntü sergilemesi, kaşlarını çatıp bakması boğa burcu erkeğinin hoşlandığının açıkça belgesidir. Mimiklerinin yanı sıra jestleri ile de kendini ele verir boğa erkeği. Genelde sakin bir görüntü çizen boğa burcu erkekleri hoşlandıkları zaman ellerini kollarını nereye koyacaklarını bilemezler. Sürekli bir hareket hali mevcuttur ve sanki rahat değilmiş gibi davranışlarda bulunurlar. Dikkatli bir şekilde izlediğiniz de kolaylıkla anlayabilirsiniz. Eğer ki hoşlandığı kişi siz iseniz, siz baktığınız anda ani hareketlenmeleri ve telaşı kolaylıkla fark edebilirsiniz.

Boğa erkekleri hoşlandığını kıskançlığı ile belli eder. Sevdiği insanlar üzerinde sahiplenici tavırlarda bulunan boğa burcu erkeği hoşlandığı kişiyi de son derece kıskanır. Bununla birlikte aleni şekilde kendini ele verir. Kıskandığını zaman zaman dile getirir. Bu aşamada hoşlanıp hoşlanmadığını kolayca anlayabilirsiniz. Ayrıca babacan ve sahiplenici bir yapıya sahip olan boğa burcu erkeği hoşlandığını da bu özelliği üzerinden belli eder. Bir anda sahiplenme ve koruma içgüdüsü ile hareket ettiğinde anlayın ki hoşlanıyor ve çoktan abayı yakmış.

Boğa burcu erkeği hoşlandığını nasıl belli eder ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git