Boğa Burcu Erkeği Hangi Burçtan Kızlarla Anlaşır ?

Boğa Burcu Erkeği Hangi Burçtan Kızlarla Anlaşır ?
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 334 kez okundu.

Boğa burcu erkeği hangi burçtan kızlarla anlaşır ? Astrolojide on iki adet burç vardır ve bu on iki burç üçerli gruplara ayrılmıştır. Her bir üç burç bir element ile simgelenmiştir. Ateş burçları koç, aslan, yay; hava burçları ikizler, terazi, kova; su burçları yengeç, akrep, balık ve toprak burçları boğa, başak ve oğlaktır. Boğa burçları öncelikli olarak toprak elementi grubundaki burçlar ile oldukça iyi anlaşmaktadırlar.

Özellikle boğa erkekleri başak burçlu kadınlar veya oğlak burçlu kadınlar ile son derece iyi ilişkiler içerisindedirler. Toprak elementi, sabitliğin ve kararlılığın simgesidir. Başak burcundaki ve oğlak burcundaki kadınların da bilinen ve ilk etapta en çok dikkat çeken özellikleri kararlı bir yapıya sahip olmalarıdır. Kararlı bir kişiliğin beraberinde getirdiği sadakat da boğa erkekleri için bir ilişkideki en önemli unsurdur.

Ayrıca evlerine düşkünlükleri ile bilinen boğa burcu erkeği çok fazla dışarıya çıkmayı sevmezler. Bu konuda kendilerine en iyi uyum sağlayacak burçlar da yine başak ve oğlak burçlarıdır. İşten sonra rahat bir ev ortamında yemek yiyip, film izlemek boğa erkekleri için yapılacak en iyi aktivitelerden biridir. Boğazlarına en düşkün burç olarak bilinen boğa burcu yemek yapma konusunda becerikli kadınlar ile son derece iyi anlaşabilirler.

Bunların yanı sıra güler yüzlü, şefkatli ve sıcakkanlı kadınlar ile bu burcun erkekleri çok iyi anlaşabilmektedir. Çünkü boğa erkeği girdikleri her ortamda öncelikle güler yüzlü ve sıcakkanlı olmalarıyla dikkat çekerler. Kendilerine yakın hissettikleri kadınlarla da uzun vadede anlaşabileceklerdir.

Onun, bir kadınla iyi anlaşabilmesi ve uzun bir ilişkisinin olabilmesi için olabildiği kadar çok ortak noktalarının olması gerekmektedir. Başak ve oğlak burcundaki kadınların boğa burcundaki erkekler ile çok sayıda ortak özellikleri bulunmaktadır. Bu nedenle çoğu zaman en iyi ilişkilerin bu üç burç arasından çıktığı görülmüştür.

Boğa burcu erkeği hangi burçtan kızlarla anlaşır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git