Boğa Burcu Erkeği Güzelliğe Ne Kadar Önem Verir?

Boğa Burcu Erkeği Güzelliğe Ne Kadar Önem Verir?
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 271 kez okundu.

İkizler burcu erkeği ideal bir erkek midir ? Bu burç erkeği güzelliğe ne kadar önem verir? Sizin için bir ilişkide önemli olan nedir? İç güzellik mi dış güzellik mi? Ya da hayatınızı birini almak için önemli olan ilk kriter nedir? Umurunuzda olan şey karşıdaki kişinin güzel olması mıdır yoksa düzgün ve ahlaklı biri olması da önemli midir? Bu sorular aslında ilişkide güzelliğe verdiğimiz önemi bize gösteriyor. Çünkü birçok insan tipi güzel değil diye hayatına alabileceği birçok insanın yüzüne bile bakmıyor. Aslında bu karşıdaki insan için de kötü bir psikolojik etken oluyor. Çünkü hepimiz beğenilmek, sevilmek isteriz. Haliyle karşımızdakine güzelliği nedeniyle sıcak davranmamak psikoloji yönünden kötü sonuçlar doğurabiliyor. Özellikle gençler bu tip durumlardan çok etkileniyor. Boğa burcunun gezegeni bilindiği üzere Venüs. Estetiğe, dış görünüşe, güzelliğe inanılmaz derecede önem veren bir gezegen olarak kabul ediliyor. Bu gezegenin burcu olan boğa burcu da aynı şekilde şekilci bir burç.

Boğa burcu erkeği bir kızdan etkilenmek için önce güzelliğine bakıyor. Eğer karşıdaki kişi giyimiyle, kuşamıyla, güzelliğiyle onu etkileyebiliyorsa daha sonraki aşamaya geçmeye hak kazanmış oluyor. Bu saatten sonra karşıdaki kişiye ilgisi daha da artıyor ve onunla ilgili bilgiler almaya, sorular sormaya, onu daha da yakından tanımaya çalışıyor. Bu burç erkeklerinin haliyle kalbine giden yol güzellikten geçiyor. Tabi güzellikten kastımız sadece anadan doğma bir güzellik değil. Boğa erkekleri karşılarında bakımlı, hoş, kendine güvenen bayanlar görmek istiyorlar. Yoksa bakımsız olup güzel olması da onlar için çok bir şey ifade etmiyor. Bu sebeple bir boğa erkeği kalbini kazanmak istiyorsanız iş önce kendinize bakmaktan geçiyor. Eğer siz kendinize bakarsanız onların da dikkatini çekeceksiniz anlamına geliyor.

İkizler burcu erkeği ideal bir erkek midir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git