Boğa Burcu Erkeği Geri Döner Mi?

Boğa Burcu Erkeği Geri Döner Mi?
20 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 300 kez okundu.

Boğa burcu erkeği geri döner mi ? Bu burç sakin tavırlarıyla hepimizin göz bebeği olmayı başarmışlardır. O kadar sakin bir yapıya sahiplerdir ki bu yapıyla içindeki çocuğun fark edilmesini önlemiş olurlar. Size bu özelliğini ancak ona yakınsanız gösterebilen boğalar, oldukça eğlenceli yanıyla sizi bir kez daha kazanmayı sağlayacaktır.

Özellikle boğa erkeği denildiği zaman ‘inat’ kelimesi hepimizin aklına gelen ilk şeydir. Sanırım boğa erkeklerinde çoğu bayanın hoşlanmadığı en kötü özelliği inatçı yapılarıdır. Dediğim dedik bir yapıya sahip olmaları onların dik başlı olmalarını sağlar. Ve o yüzdendir ki bazı durumlarda kendi dediklerini yapmaları bize bizi umursamadıkları havası katar. Aslında bu onların karakteridir bize özgü yapılan bir şey değildir. Bu yüzden onları hayatınıza alacaksanız bu şekilde alıp kabullenmenizi tavsiye ederim.

Boğa erkekleri aşk hayatında sevdiği kadına gerek duygusal gerekte fiziksel anlamda değer verebilen kişilerdir. Duygularıyla hareket etmeden önce aklını da kullanabilen nadir burçlardır birisidir boğalar. Bu yüzden sizden ne kadar hoşlansa da sizi hemen hayatına almak istemezler. Uzaktan sizi iyice tarttıktan sonra bu büyük kararı verirler… Sevdikleri zaman sizinle her şeyini paylaşmak isterler. Sizi mutlu edebilmek için elinden gelen her şeyi de yapmaya hazırdırlar. Peki bu kadar ilgiden sonra oldu bir gün ayrılık kapınızı çaldıysa ne oluyor? Tabi hemen kafanızda geri döner mi soruları oluşmaya başlıyor dimi?

Yukarıda da dediğimiz gibi fazlasıyla inatçı olan boğa burcu erkeği eğer ki ayrıldıktan sonra kendilerine asla geri dönmeyeceğim diye söz vermişlerse üzgünüm ki onları beklememenizi öneririz. Çünkü geri gelmeyeceklerdir. Ama böyle bir şey olmamış ve ortada çok büyük bir sorun oluşmamışsa seviyorlarsa bir gün kapınızı çalacaklardır. Tabi bu hemen olmayacaktır. Çünkü saçma gururlarından dolayı ilk adımı sizden bekleyeceklerdir. Ama şunu da unutmayın size seven bir boğa burcu büyük bir sorun olmadan sizden ayrılmaz. Siz siz olun hata yapmamaya çalışın. Yoksa bu inatçı burç geri döner mi diye kara kara düşünmek zorunda kalırsınız.

Boğa burcu erkeği geri döner mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git