Boğa Burcu Erkeği Fiziksel Olarak Nasıl Kadınlardan Hoşlanır ?

Boğa Burcu Erkeği Fiziksel Olarak Nasıl Kadınlardan Hoşlanır ?
4 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 31 kez okundu.

Boğa burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır ? Bu burcun erkekleri, sahip olduklarının farkında olan kategoriye girmektedir. Aynanın karşısında uzunca vakitler geçirmekten hoşlandıkları için tercih etmek isteyecekleri kadınlardan da bunu aynen ve hatta fazlasıyla görmeyi severler. Bunu dile getirmekten de asla çekinmezler. Dış görünüşe önem verdiklerini de ancak iç güzelliğin dışa yansıyabileceğini söyleyerek itiraf ederler. Bakım ve estetik yedikleri ve içtiklerinde bile hayati bir önem taşıyan bu burcun erkekleri için görüntünüzün ne derece önemli olduğuna varın siz karar verin! Her erkek gibi boğa erkeği de özgür bırakılmış ve dağınık saçlar karşısında asla kayıtsız kalamaz. Renk olarak partnerinden özellikle isteyecekleri bir ayrıma pek rastlanmasa da siyah, koyu kahve kısacası daha çok koyu renklere ayrı bir ilgi duyar gibiler. Ama tabi ki en çok dikkat ettikleri nokta bakımlı saçlar! Temiz ve kendine ait kokusu olan saçların büyüsüne kapılmaktan hiç çekinmezler.

Genel olarak kısa boylu olmaları ile dikkat çeken Boğalarda uzun boylu kadınlara özel bir ilgi var gibi görünmektedir. Ne de olsa zıt kutuplar birbirini çeker hesabı… Gözleriyle aşık oldukları kadını baştan sona kadar uzun uzun seyretmekten yorulmayacakları bir gerçektir. Sevdiği kadının vücudunu tanımaya çalışırken uzun boy tam da aradıkları bir özelliktir.

Makyajın kışkırtıcı etkisinin farkında olan Boğa erkekleri için sadelik pek de dikkate değer bir husus değildir. Her kadının makyaj ile tanışması gerektiğini savunur. Renkli yüzlere sahip kadınların evrene güzellik kattıkları gözlerinin ilk karar verdiği bir noktadır. Aşırı işkolik olmalarıyla meşhur olan bu burcun erkeklerinin dikkatini fiziksel güzelleriklerin çekmesinde şaşılacak pek de bir şey yok gibidir canım. Gözlerinden sonra kokusuyla kendini etkileyecek kadınlar da aramaz değildirler. Kadınların seçtikleri parfümler adeta nasıl bir karakterde olduklarını kanıtlar niteliktedir. Boğa burcu erkeği gözlerinde. Birlikte olacakları kadınların ellerinin ince ve uzun parmaklara sahip olmasını dilerler. Zarafetin sembolü olarak bir kadında elleri seçerler. Sonra neyi nasıl tuttuklarına ve dokunuşlarına dikkat edeceklerdir. Elinden her iş gelen Boğa erkeği bir kadının ellerine bakarak onun neler başarıp başaramayacağını bilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git