Boğa Burcu Erkeği Evliyken Başka Kadınlara İlgi Duyar Mı?

Boğa Burcu Erkeği Evliyken Başka Kadınlara İlgi Duyar Mı?
17 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 303 kez okundu.

Boğa burcu erkeği evliyken başka kadınlara ilgi duyar mı ? Sessiz, sakin, oldukça temkinli bir yapıya sahip olan boğa erkeği, pratik ancak yavaş hareket etmeyi seven bir burç erkeğidir. Bu burç erkeğinin sakin yapısı sebebiyle balık tutmak, kamp yapmak, göl kıyısında bir evde yaşamak, toprakla uğraşmak gibi zevkleri vardır ve eş seçerken bu kriterleri göz önüne alacaktır. Boğa burcu erkeğinin aşkı sade ve dürüsttür, bu nedenden ötürü boğa burcu erkeği eşine son derece sadık kalacak nadir burçlar arasında yerini alır. Ancak bu burç erkeğini de aldatmaya iten bazı sebepler vardır. Doğal olan her şeyi seven boğa erkekleri eşinin yapmacık tavırlar sergilemesinden ötürü ondan soğuyacak ve evli olsa dahi gözünü başka kadınlara çevirmekten hiç çekinmeyecektir. Ayrıca boğa burcu erkeği maddi açıdan size karşı bir güvensizlik sezerse oldukça huzursuz olacak ve size karşı düşüncelerini değiştirecektir. Böyle bir durumda boğa burcu erkeğinin evli olsa dahi aldatması için yeterli bir sebep olacaktır.

Sadakatiyle diğer burçlardan ayırmayı başaran bu burç erkeği eşleri tarafından aldatıldığını fark ettiğinde hiç çekinmeden bambaşka bir kimliğe bürünecektir. Aldatıldığını öğrenen veya sezen bir boğa erkeği eşlerini aldatacaktır ve bunu saklamaktan hiç çekinmeyeceklerdir. Aldatmak bir boğa burcu erkeğinin yalnızlık hislerini yok edecektir ve bu hislerin yok olmasıyla birlikte eşlerine olan ilgide yok olacaktır. Bu sevgi dolu burcun size karşı ilgisini, sevgisini kaybetmek istemiyorsanız onu yalnızlığa mahkum etmeyin. Boğa burcu erkeğini sevgiye, şefkate, ilgiye boğun, bu burç erkeklerini aşka doyurun. Boğa burcu erkeği son derece sadık, son derece güvenilir bir burç erkeğidir. Eğer siz boğa burcu erkeğinin sadakat duygusuna darbe indirirseniz, ilgisini kaybedersiniz.

Boğa burcu erkeği evliyken başka kadınlara ilgi duyar mı ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git