Boğa Burcu Erkeği Evlilik Hayatı

Boğa Burcu Erkeği Evlilik Hayatı
22 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 415 kez okundu.

Boğa burcu erkeği evlilik hayatı nasıldır? Bu burç erkeği için  “evlilik “ çok önemli bir konudur. Evleneceği kadını sevmek isterler ve onda para ya da kariyere bakmazlar. Onlar için aşık olup evlenmek güzeldir ve bu yüzden aşık olacakları doğru kadını ararlar. Kolay hoşlansalar da aslında gerçekten aşık olmaları biraz zordur. Eğer aşık olmuşsa gerçekten uzun süre sevdiği kadının peşinden koşacaktır ve sevdiği kadından kolay vazgeçmeyecektir. Eğer aşık olmuşsa ve sevdiği kadından emin ise mutlaka bunu  “evlilik “ ile taçlandıracaktır.

Boğa burcu erkeği için evlilikten korkmaz tam tersine evlilik hayatını sever. Çünkü; tam bir ev adamıdır ve ev de vakit geçirmeyi çok sever. Evlilik hayatında eşine her türlü desteği verecektir. Yeri gelecek bulaşık yıkayacak, yeri gelecek ütü yapacak yeri gelecek çocuğunun altını temizleyecektir. Bütün bunlar her erkeğin yapmayacağı şeylerdir fakat boğa erkeği tam da bunları yapmaktan çekinmeyecektir. Çünkü; dediğimiz gibi evliliği ve ev hayatını çok seven bir burçtur. Karısına sadıktır, çocuklarına ilgili bir babadır ve çalışkan bir erkektir.

Genelde boğa erkekleri, sorumluluklarını bilen ve evine bağlı bir burçtur. Eşlerine karşı gayet eli açıktırlar ve genelde eşlerini mutlu etmeyi bilirler. Ev adamı olabilirler fakat eşleriyle birlikte seyahat yapmasını bir o kadar çok severler. Biraz tutumlu olsalar da  yeri geldiğinde sevdikleri ile para harcamayı severler. Sadece haddinden fazla para harcamayı sevmezler ve gereksiz eşyalara para harcamayı istemezler. Yemeğe para harcamayı severler ve bundan zevk alırlar. Boğa burcu erkeğinden abartılı aşk sözleri beklemeyin. Bu tür abartılı aşk sözleri söylemekten hoşlanmazlar. Çünkü; olaylara gerçekçi bakar fakat sizi gerçekten seviyorsa sizin için yapamayacağı şey yoktur. Sizi mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır.

Boğa burcu erkeği evlilik hayatı nasıldır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git