Boğa Burcu Erkeği Eşini Aldatır Mı?

Boğa Burcu Erkeği Eşini Aldatır Mı?
20 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 869 kez okundu.

Boğa burcu erkeği eşini aldatır mı ? Bir insanı analiz etmenin en etkili yollarından biri de onun burcunu bilmek ve kişiliği ile örtüşen noktalarına odaklanmaktır. Burçlar özellikle de en çok kabul görmüş yanları ile kişileri ele vermekte ve bir sınıflandırmaya olanak sağlamaktadır. Öyle ki en çok bilinen özellikleri ile kendini ele veren bir burç da boğadır. Boğa burcu insanı için en çok merak edilen sorulardan biri de şöyle ki erkekleri için kadınını aldatıp aldatmadığıdır. Aslına bakılırsa böyle bir soruya doğrudan bir cevap vermek çapkın bir boğa erkeğini masum yapabileceği gibi çok sadık bir boğa erkeğine de kötü bir etiket olacaktır hiç kuşkusuz. Bunun içindir ki bir genellemeye gitmeden boğa burcu erkeğinin ilişkilerden ve kadınından ne istediğini bilmek ve tersi durumlarda diğer burç insanları gibi aldatmaya meyilli olduğunu bilmek daha yerindedir.

Onun aldatıp aldatmayacağı konusunda bir fikre varmak için öncelikle onu bu duruma itebilecek hususlar oldukça önemlidir. Boğa burcu erkeği öncelikle ilişkilerine önem veren ve kadınını her daim bakımlı ve gerektiğinde sekse hazır bulmak isteyen bir yapıdadır. Öte yandan ilgiyi ve özeni de seven boğa erkeği için partnerine oldukça fazla iş düşmektedir. Müsrif kadınları sevmeyen boğa erkeği bu tarz kadınlarla tahammül edemediği bir ilişkiye başlamış ise hayatından çıkaramadığı sürece aldatmaya meyilli bir hâl alabilir. Öte yandan bakımlı kadına düşkün olan boğa erkekleri sonradan kendini salmış ancak öncesinde kendine özen gösteren partnerindeki değişim karşısında aldatma potansiyeli olan bir bireye dönüşebilir. İlişkilerinde sekse oldukça önem veren boğa erkeği bu aşamada kadınından yeterince memnun olmazsa başka arayışlar içine girebilme meyilline sahiptir. Ancak başta da belirttiğimiz gibi hangi burçtan olursa olsun kişileri belirli kalıplara sokmak iyi giden bir ilişkiyi çıkmaza sokabileceği gibi çok sadık bir boğa erkeğini de aldatan bir erkek yapabilir.

Boğa burcu erkeği eşini aldatır mı ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git