Boğa Burcu Erkeği Eşine Sadık Mı?

Boğa Burcu Erkeği Eşine Sadık Mı?
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 312 kez okundu.

Boğa burcu erkeği eşine sadık mı ? Bir evlilikte en önemli şeylerden biri sadakat. Hatta evliliğin devam edebilmesi için gereken temel taşlardan biri. Sadakat yoksa bir ilişkide o ilişki yürümez. Yürürse de ya karşıdaki kör kütük aşıktır ya da ortada çocuk gibi büyük bir faktör vardır. Ben ilişkide iki tarafında aldatan olabileceğini düşünüyorum. Yani sadece erkekler aldatır. Erkekler şöyle kötüdür, böyle kötüdür demiyorum. Öyle çatır çatır kocasını aldatan kadınlar var ki, keşke olmasa. Keşke her çift birbirine sadık kalacak kadar güzel bir ilişki yaşasalar. Çünkü biri aldattığı zaman karşıdaki kişinin dünya’sını başına yıkmış oluyor. Karşıdaki kişi bir daha kimseye güvenemiyor.

Boğa burcu erkeği ise bakıldığında oldukça sadık bir burçtur. Sadece evliliğinde değil, boğa erkekleri arkadaşlarına da, işine de oldukça sadıktır. Onlar birini sevdiği zaman gözleri kolay kolay başkasını görmez. İlişkilerinde ve evliliklerinde de birine bağlanmaları ilk etapta oldukça zor olsa da, o kişiye bağlandıktan sonra gözleri asla dışarı kaymaz. Oldukça romantik olan boğa erkeği sevdiği kadın için yapmayacağı şey yoktur. Sadece eşine değil, ailesine ve çocuklarına da oldukça düşkündür. Çocuğu olduğu zaman onu sevmelere doyamaz. Boğa burcu oldukça fazla ilgi gösterir. Onun karşı taraftan beklentisi ise aynı şekilde sadakat göstermesidir. Çünkü karşıdaki kişinin onu kullandığını ya da duygularının sahte olduğunu düşünürse onda hiç bir değeri kalmaz o kişinin.

Tabi bu durumun istisnaları da yok değil. Maalesef aldatmalar günümüzde oldukça fazla. Kişilerin kendilerini tatmin etme duyguları evliliklere oldukça zarar verebiliyor. Ya da ilgi açlığı gözün dışarı kaymasına hemen başkasından hoşlanmaya yol açabiliyor. Bu durumda kişinin sağlam bir karakterinin olması büyük önem taşıyor. Çünkü karakteri sağlam olmayan biri eşini aldatabiliyor.

Boğa burcu erkeği eşine sadık mı ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git