Boğa Burcu Erkeği Eşine Nasıl Davranır?

Boğa Burcu Erkeği Eşine Nasıl Davranır?
20 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 267 kez okundu.

Boğa burcu erkeği eşine nasıl davranır ? Bu burç erkeği hayatına kolay kolay kimseyi almayan kişilikteki erkeklerdir. Sizi sever ve hayatına almak isterse bunu hırs edinir ve ne yapıp edip sizi bu yolda ikna etmeyi başarır. Korkmayın evlilik onlar için çok ciddi bir adımdır ve büyük hayaller üzerine kurulmuş bir müessesedir. Bu sebeptendir ki sizinle evlenmeyi düşünürse gözünüz korkmasın ve hemen kabul edin.

Boğa burcu erkeği ile evleniyorsanız büyük şatafatlı bir düğüne hazır olmanızı bekleriz. Sizin ve kendisinin hayalindeki düğünü size yaşatmak için elinden geleni yapacaktır. Şimdi bu boğa erkeği ile nikah masasına oturdunuz ve artık ne olacağını mı düşünüyorsunuz. Hadi gelin bunu konuşalım.

Boğa erkekleri eşlerine çok sadıktır. Evlilik denilen bu büyük yola girmiş ve artık onun olmuşsunuzdur. Bundan sonra sizi daha da fazla sahiplenecek ve etrafınızda pervane olacaktır. Fakat evlendikten sonrada hala kıskanç tavırlarını sergiledikleri için, sizi kimseyle paylaşamayacak ve sizin sinirlerinizi gerecektir. Aslında bu durum çoğu bayanın hoşuna gider sonuçta kıskanılmak sevgi belirtisidir.

Boğa erkeği aynı zamanda eşini her türlü ihtiyacını karşılamak için elinden gelenin en fazlasını yapar. Ne isterseniz önünüze sereceğinden emin olabilirsiniz. Bununla birlikte aşk ve sekse oldukça düşkün olan boğa burcu erkekleri evlikleri boyuncada bunların ikisinin her zaman canlı kalmasını isteyecek ve size de öyle davranacaktır. Tabi ki bunların hepsini yaparken sizden de karşılık bekleyecektir.

Aynı zamanda ilişkiyi canlı tutabilmek için ara sıra ufak sürprizler yapıp yüzünüzü güldürmeyi başaracaktır. Sizde bu sürprizlere karşılık verdiğinizde ilişkiniz güzel bir boyuta ulaşmış olacaktır. İşte o andan itibaren dolu dolu aşklı bir evlilik sizi bekleyecektir.

Aynı zamanda çocuklarına da çok iyi bir baba olacak boğa burcu erkekleri sizi ve çocukları için her zaman gelecek hayalleri kuracak ve zamanı geldiğinde bu hayalleri size yaşatacaktır….

Boğa burcu erkeği eşine nasıl davranır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git