Boğa Burcu Erkeği Eşinden Ne İster ?

Boğa Burcu Erkeği Eşinden Ne İster ?
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 335 kez okundu.

Boğa burcu erkeği eşinden ne ister ? Bu burç erkeği inatçılığıyla tanınır. Aynı zamanda duygusal ve alıngandır da. Aslında inatçılığı da bu duygusallığından gelmektedir. Onu eğer iyi tanıyorsan ve ona göre davranıyorsan uyum problemi yaşamazsın. Özellikle bir de severse vazgeçmesi çok zor olur. Zaten sevgililik dönemini problemsiz geçirdiyseniz ve birbirinizi yeterince tanıdıysanız evlilikte çok sıkıntı yaşamazsınız. Boğa erkeği ile ilişki içerisinde olan ve evlenmeyi düşünen bayanlar bu yazı sizi yakından ilgilendiriyor.

Boğa Burcu Erkeğinin Eşinden İstedikleri Nelerdir ?

Sadakat

Bu konu boğa erkeğinin vazgeçilmezidir. Aldatıldığını öğrendiğinde oda aldatır ve zaten evlilik artık anlamını kaybetmiş olur. Ona olan sadakatinizi sık sık gösterin.

İlgi

İlgi her ilişkinin önemli bir etkeni olduğu gibi boğa erkeğinin de aradığı kriterler arasındadır. Eşinden ilgi göremeyen boğa burcu erkeği de aldatmaya meyillidir ve git gide soğuyacaktır. Onlara zaman zaman alacağınız küçük çaplı hediyelerle mutlu edebilirsiniz. Aman ilginizi esirgemeyin.

Cinsel Tatmin

Boğa erkekleri sekse düşkünlüğüyle de bilinir. Eşi onun bu arzusunu çok fazla geri çevirmemelidir. Yalnızlığını dolduracak başka bir liman arayabilir yoksa benden söylemesi.

Maddi Güven

Eşinin tutumlu olmasını ister. Parayı çok savurgan kullanan bir eş tercih etmezler. Ekonomik sıkıntıya gelemez. Tabi ki bu boğa erkeğinin cimri olduğu anlamına gelmez. Göstermiş olduğunuz bu tutum size şık kıyafetler, pahalı parfümler olarak her an geri dönebilir.

Değişim

Onu değiştirmeye çalışan bir eş istemez. Mümkün olduğunca onu olduğu gibi kabul etmeniz gerekmektedir.

Güven

Boğa burcu hem güvenmek ister hem de güvenilmek ister. Eğer ona güvenmeyip çok fazla kıskançlık yapar ve onu sıkarsanız sizden kaçacaktır. O da aynı şekilde size güvenecek ve yaptıklarınızı çok sorgulamayıp size saygı gösterecektir.

Görüldüğü gibi aslında boğa burcu erkekleri her erkek gibi ilişkide bu tarz basit kurallar arar. Onu kendinize bağlamışsanız eğer çok da korkuya gerek yoktur çünkü kolay kolay bağlanmaz.

Boğa burcu erkeği eşinden ne ister ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git