Boğa Burcu Erkeği Eş Seçerken Nelere Dikkat Eder?

Boğa Burcu Erkeği Eş Seçerken Nelere Dikkat Eder?
13 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 317 kez okundu.

Boğa burcu erkeği eş seçerken nelere dikkat eder ? Venüs’ün etkisi altında kalan boğa burçları güzellik kelimesini hayat gayesi yapmıştır. Bu sebeple hayatı ile ilgili tüm kararları alırken bu kavramı esas alır. Tabi ki eşini seçerken de.

Dış görünüş bir boğa erkeği için hayati önem taşıyor diyebiliriz. Bir boğanın bizden etkilenmesini sağlayabilmek için onda derin duygular ve derin izler bırakmamız gerekir. Karşısındaki insanın çekiciliğine ve tutkusuna kapılmış bir boğanın aklından çıkmanız oldukça güçtür.

Boğa burcu erkeği eşini giydiği kıyafetin özeninden ve güzelliğinden tutun parfümün boğa da uyandırdığı etkisi gibi her türlü ayrıntıya göre seçer. Biz bu duruma güzelliği simgeleyen burcumuz yanına yakışır bir eş arıyor da diyebiliriz. Bir giyim ne kadar asil gözüküyor ve göze hitap ediyorsa bir boğanın da size aşık olması o kadar olağan bir durumdur.

Dış görünüşe verdiği önem kadar boğa burcu eşi ile iyi bir iletişim kurabilmeyi bekler. Onun için konuşmak hele ki özek bir aşkı paylaşarak konuşmak büyük önem taşır. Eşinin her türlü davranışının en iyi şekilde olmasını ister. Bu sebeple eğer bir boğa ile evli iseniz uzun bir süzgeçten geçirilme sürecine maruz kalmışsınız ve bu boğanın gözünde siz gerçekten kusursuzsunuz demektir. Ancak bir boğa bu süreci belli ederek yapmaz. Sizi tanıma yolunda size karşı gizemli davranır ve bundan hoşlanır.

Boğa erkekleri eşlerine sözünü geçirebilmekten hoşlanır, böylelikle sözlerinin onu etkilediğini ve ne kadar mantıklı davrandığını düşünür. Bu sebeple boğa erkekleri baskın karaktere sahip bir kadın ile evlilik yapmazlar. İlişkilerinin bütün zamanlarında ciddi beraberlik istediklerinden karşılarındaki kişiden de aynı düşüncede olmasını beklerler. Boğa için aşk büyük önem taşır. Hayatları boyunca ince eleyip sık dokuyarak doğru kişiyi ararlar. Bu yüzden boğanın aşkı tutkuyu simgeler. Çünkü büyük bir aşk ile bağlanırlar.

Boğanın eşini seçerken dikkat ettiği bir diğer hususta evliliğe gerçekten hazır olup olmaması ve evine ne kadar bağlı olduğudur. Evlilik yoluna girdiği insanı yıllarca aradığından karşısındaki insandan da aynı hassasiyeti bekler. Çünkü eşini kusursuz bulduğu gibi eşinin de kendisini kusursuz bulmasını bekler. Evliliğe tamamen hakim bir eş ile de ömür boyu ihtiraslı bir aşkın parçası olmaya hazırdır.

Tüm erkeklerde olduğu gibi boğaların da kalbine giden yol midesinden geçtiğinden eşinin yemek konusunda ne kadar başarılı olduğuna da dikkat eder. Değişik tatlar denemeyi sever ve yemeklerde bile ikramın göze hitap etmesinden hoşlanır. Görüntünün boğa için büyük önem taşıdığını bir kez daha vurgulamış olduk.

Unutmayın ki güzellik denilince akla gelen boğa burcunun o kusursuz aşkına sahip olmak isteyen kusursuz eşi olmanız yanından geçerken savurduğunuz saçınızdan yükselen parfüm kokusunun etkisiyle bile mümkün olabilir.

Boğa burcu erkeği eş seçerken nelere dikkat eder ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git