Boğa Burcu Erkeği En İyi Hangi Burçla Anlaşır?

Boğa Burcu Erkeği En İyi Hangi Burçla Anlaşır?
20 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 944 kez okundu.

Boğa burcu erkeği en iyi hangi burçla anlaşır ? Bu burç erkeği, girdiği ortamlarda göze çarpan dikkat çekici bir erkektir. Bu sebepten de; yanındaki kadının da bir o kadar dikkat çekici olmasından hoşlanır. Yanındaki kadın onun gibi, bakımlı, kendine ve giyimine dikkat eden, tarz sahibi, zarif ve narin biri olmalıdır. Boğa erkekleri, iletişim yetenekleri çok güçlü olduklarından dolayı çevreleri de geniştir. Aynı şeyi yanındaki kadından da beklemektedir. İletişim onun en güçlü özelliklerinden biridir, karşındaki kişiyi türlü kelime oyunları ile etkisi altına alacaktır. Pasif birisinden hoşlanmaz. Çünkü o son derece atılgan ve aktif birisidir.

Boğa burcu erkeği, venüs gezegeni yönetimindeki bir burca sahip olduğundan anlaşacağı burçların en önemli özelliği narinliği ve anlayışlı olmasıdır. Yani terazi, yengeç ve balık burcu kadınlarıyla son derece güçlü etkilerde bulunabilecektir.

Hemen hemen her insanla çok iyi bir şekilde anlaşabilen boğa burcu erkeği, özellikle yengeç burcu kadınıyla uzun vadeli ilişki yaşayabilmektedir. Çünkü yengeç burcu, hassas ve duygulu bir kadındır. Aynı zamanda da sevdiğine bağlı ve sadıktır. Boğa erkeği, bu farkını hissedecek ve daha çok kadının yanında olmak için bir çekim gücü hissedecektir.

Balık burcu kadını kibar görünümlü ve huzurlu yapılarıyla, hırçın bir boğa burcu erkeğini kolayca sakinleştirecek ve dingin hale getirecektir. Terazi kadını ise; yine dengeleyici özelliği ile boğa burcu erkeğinin dikkatini çekecektir. Bunlar dışında ise; oğlak, yay ve aslan kadınıyla çok zor anlaşmaktadır.

Özellikle aslan burcu kadını, ihtişamı sever ve gücü simgeler. Boğa burcu erkeği bu kadar güç gösteren birinin yanında kendini rahat hissedemeyebilir. Çatışmalar sürekli olur. Oğlak ve yay kadını ise; fazla girişken ve coşkuyu en yüksek seviyede yaşayan iki burçtur. Bu özellikler boğa burcu erkeğine fazla gelecektir. Hem ilişkide önemli bir rolü üstlenmek ister hem de her şeyi dozunda yaşamak ister. Bu sebeple ideal eşi; yengeç burcu kadınıdır.

Boğa burcu erkeği en iyi hangi burçla anlaşır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git