Boğa Burcu Erkeği En Çok Neye Sinirlenir?

Boğa Burcu Erkeği En Çok Neye Sinirlenir?
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 543 kez okundu.

Boğa burcu erkeği en çok neye sinirlenir ? Bu burç erkeği burcun özelliğinden ötürü normalde de sinirli bir yapıya sahiptir. Çabuk alevlenip saniyeler içinde sakinleşebilen bu burcun erkeklerini bu noktada anlamak biraz güçtür. Ancak bazı durumlarda öyle bir sinirlenir ki durdurabilene, sakinleştirebilene aşk olsun! Bu durumlardan ilki yalandır. Boğa burcu erkeğine yalan söylediğiniz an gözleri döner, gözü o an hiçbir şey görmez ve bu nokta da etrafına dahi zarar verebilir. En çok sinirlendiği konulardan biri şüphesiz yalandır. Karşısında ki insanın yalan söylediğini hissettiği an siniri başlar ve sakinleştirmek bir hayli zaman alır.

Boğa burcu erkeği sinirlendiren diğer bir konu ise sözünün dinlenmemesidir. Askeri bir otoriteyi, hatta bir ordu düzenini tek başına ruhunda taşıyan boğa erkeği son derece kuralcı ve dikte bir yapıdadır. Bu noktada da sözünün dinlenmesi ve etrafında saygınlık görmesi onun için son derece önemli bir husustur. Bu sebeptendir lafının dinlenmemesi, sözlerine uyulmaması boğa burcu erkeğini adeta kızgın bir boğaya dönüştürür. Adeta arenada gibi üzerinize gelebilir ve size ettiği kırıcı laflar son derece ağır olabilir. Bu nedenle siz siz olun onun lafını dinlememezlik etmeyin. Lafını dinlemediğiniz ve sözünden çıktığınız an o sakin adamın yerinde yeller eser. Karşınızda sinir küpü olmuş bir adam ile kalakalırsınız. Yalan ve sözünün dinlenmemesi en hassas noktalardır. Tabi ki tabiatı gereği bu kadar sinirli olan boğa burcu erkeğini sinir eden konular bununla sınırlı değildir. Yalan ve sözünün dinlenmemesi dışında aldatılmak, bekletilmek, umursanmamak gibi konular da boğa erkekeleri sinir küpüne çevirebilir. Her an sinirlenmeye hazır olan bu burcun erkeği için ufacık bir olay bile zaman zaman sinirlenmesi için yeterde artar bile.

Boğa burcu erkeği en çok neye sinirlenir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git