Boğa Burcu Erkeği En Çok Neye Dikkat Eder ?

Boğa Burcu Erkeği En Çok Neye Dikkat Eder ?
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 321 kez okundu.

Boğa burcu erkeği en çok neye dikkat eder ? Ah ah sert bakışlı ve kendini duygusuz göstermeye bayılan boğalar. Siz ne kadar akıllısınız öyle. Uzaktan oturup sinsice herkesi takip etmeye çok bayılırsınız dimi. Her şeyi bilirsiniz ama bilmezden gelip de saf ayağına yatarsınız her zaman. Biz bilmez miyiz sizi, siz var ya siz çok fenasınız. Hiç bir şeyi söylemeyip bizim anlamamızı beklersiniz, sizce bu adil bir davranış mı. İnadınızla taş olsa çatlatırsınız karşınızdakini vallahi… Peki siz her şeye bu kadar uzaktan aşikarken en çok nelere dikkat edersiniz deyin bakalım. Yada durun biz diyelim…

Boğa burcu erkeği ilk olarak kişilerin dış görünüşüne dikkat eder. Onların dikkatini ilk çeken fiziksel özelliktir diyebiliriz. Hele ki çok güzel giyinmiş, oturup kalmasına dikkat etmiş ve bakımlı bir insan karşısında duruyorsa ona bakmaktan kendisini alı koyamaz. Çapkındır zaten boğalar bu yüzdendir ki fiziksel görünüş onlar için çok önemlidir. İkinci olarak iç görünüşüne dikkat ederler. Eğer ki iç görünüşünüzle onun kalbini çalarsanız işte diyorum çapkınlıktan eser bırakmazsınız. Hadi sıvayın kolları ve çalın şu kalbin anahtarlarını.

Boğa burcu erkeklerinin hedefleri her zaman yüksektir. Olabildiğinin en lüks şeyleri onların olsun isterler. Boğa erkekleri ne kadar yüksekte olurlarsa o kadar mutlu olurlar. Zaten rahatlarına da fazla düşkün olmaları bunu göstermiyor mu? Bu yüzdendir ki sizin olduğunuz mevki onların her zaman dikkatini çekmeyi başarır. Ne kadar üstlerde olursanız kendinizi o kadar hayran bırakabilirsiniz.

Oldu da bir boğa erkeği evinize misafirliğe geldi. İlk olarak evinizin dekorasyonu onun dikkatini çekecektir. Özellikle evinize gelen kişi bir boğa erkeği ise yaptığınız yemek onun diğer dikkatini çeken en büyük nokta olacaktır. Yemek yemeğe bayılan bu burçlar güzel olan her yemeğe asla hayır diyemez ve bu sebepten dolayıda içinde yemek olan her şey onların dikkatini çekmeyi başarır.

Boğa burcu erkeği en çok neye dikkat eder ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git