Boğa Burcu Erkeği En Çok Hangi Burçla Anlaşır?

Boğa Burcu Erkeği En Çok Hangi Burçla Anlaşır?
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 353 kez okundu.

Boğa burcu erkeği en çok hangi burçla anlaşır ? Bu burç erkeği karakteristik özellikleri bakımından radikal ve de net çizgilere sahiptir. Kendince bir takım sınırları vardır ve de bu sınırların aşılmasından hoşlanmadığı gibi kriterleri dışındaki insanların ortamında da bulunmamaya özen gösterir. Onun yaşamına almak istediği insan tipi oldukça net olup, yaşamını daha çok benlik duyguları ile hareket ederek idame ettirir. Boğa burcu erkeği, yay, oğlak, yengeç, terazi, başak ve de akrep burçları ile iyi anlaşır. Ancak bu burçlar içerisinde özellikle yengeç, akrep ve de oğlak burcu ile muhteşem bir uyum yakalar. Akrep kadını ile duygusal ve fiziksel açıdan doruk noktasında bir birlikteliğe erişirken oğlak burcu kadınıyla bu uyum özellikle iş disiplini, yaşam tarzı ve de kriterler bakımından bağdaşır. İlişki bakımından yay, yengeç, terazi ve başak burcu ile de anlaşır fakat bu anlaşma daha çok karşı burcun sahip olduğu özellikler ve de özveri ile sağlanır.

Boğa burcu erkeğinin yengeç burcu kadını ile sağladığı uyum cinsel birliktelikten geçmektedir. Ten uyumu denen o evreyi tamamlamaları itibari ile duygusal açıdan da uyuşmaya başlarlar. Elbette ki bu muazzam bir birlikteliğin kapılarını aralar.

Cinsellik söz konusu olunca boğa erkeği ile anlaşabilecek düzeyde bir ruha, tutkuya ve de arzuya sahip olan burç ise Akrep burcudur. Yıldırım aşkı denen olayı bu iki burç arasında görmek mümkündür. Onlar birlikteyken sanki zaman durur. Birlikteliklerini daima zirvede yaşarlar. Bunun sonucunda evlilikleri de kaçınılmaz hale gelir.

Aynı familyadan oluşundan mıdır bilinmez, oğlak burcu kadınının boğa erkekleri ile benzeşen birden çok özellikleri bulunmaktadır. Bu da hem sevgili olarak hem de karı koca ilişkilerinde müthiş bir uyum yakalamalarına olanak verir. Yay, terazi ve de başak burçlarının biraz gamsız oluşu biraz da her insan tipi ile uyum sağlıyor olmaları Boğa burcu ile de kolaylıkla anlaşmalarına olanak sağlar.

Boğa burcu erkeği en çok hangi burçla anlaşır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git