Boğa Burcu Erkeği Dengesiz Midir?

Boğa Burcu Erkeği Dengesiz Midir?
17 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 408 kez okundu.

Boğa burcu erkeği dengesiz midir ? Dengesizlik konusunda sorun yaşamayacağınız nadir burçlardan biri de boğa burcundaki erkeklerdir. Aniden sinirlenmezler, mutluyken bir anda mutsuz olmazlar, bir gün iyiyken bir gün kötü olmazlar. Tutarlı bir boğa burcu erkeğidir. Siz onun damarına basmadığınız sürece ya da onu aldatmaya kalkmadığınız sürece farklı, korkunç bir tepki görmezsiniz. Çünkü tahammül edemedikleri iki şey vardır: Aldatılmak, yalan söylenmesi. Onlar sakin, sabırlı ve dürüst olmalarıyla bilinirler. Asla karşısındaki insanlara tanısa da tanımasa da ters bir şey görmediği sürece kırıp kötü davranmazlar. Boğa erkeği ailesine, sevgilisine, dostlarına, doğaya bağlılıklarıyla, sadakatleriyle bilinirler. Yaşadıklarına ortama, insanlara içten bir şekilde aşıktırlar. Elbette her şeyleri her zaman dört dörtlük olmaz, sorunsuz ilişkileri yürümez. Hepimiz insanız sonuçta. Elbet sinirlenirler, üzülürler, bağırıp çağırırlar ama bu çok nadir olur. Yoksa etrafına tahammülleri kalmaz ve sürekli kavga ederler.

Boğa erkekleri çok çalışırlar ve çok da yorulurlar. Eğer dinlenemezler ise fazlasıyla huysuz olurlar ve pek fazla çekilmezler. Ama bu durumda onlara yardımcı olup rahat ettirirsek ne onlar çevresindeki insanlara huysuzlanıp sinirlenirler ne de sizinle ilişki de sorun yaşarlar. Böylece hem onlar huzura kavuşur hem de sizi de bu huzura ortak ederler. Zaten birbirinizi uzun süredir tanıyor ve nelere sinirlendiğinizi biliyorsanız kavgasız, gürültüsüz her şeyi tatlıya bağlayabilirsiniz.

Boğa burcu erkeği o kadar tutarlıdır ki tahammül edemedikleri yalan konusunda bile tereddüt etmezler. Eğer güvenini sarsacak bir şey yapıp ona dürüst olmazsanız iste o zaman onu kaybedersiniz. Bu tarz durumlarda arada kalmazlar, dengesiz davranmazlar. İkinci şansı vermez direk sizi hayatınızdan çıkarırlar. Bu tarz olaylarda da iş hayatlarında da asla çizgilerini bozmazlar. Onlar için gri yoktur. Her şey ya beyazdır ya siyahtır. Netlik insanıdırlar.

Boğa burcu erkeği dengesiz midir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git