Boğa Burcu Erkeği Çekingen Midir?

Boğa Burcu Erkeği Çekingen Midir?
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 336 kez okundu.

Boğa burcu erkeği çekingen midir ? Bu burçlar içe kapanık burçlar arasında ilk sırayı kimseye kaptırmıyor. Ancak boğanın her koşulda da çekingen olduklarını söylemek biraz abartı kaçabilir. Aslında boğa erkeği ilgilenmedikleri durumlara karşı soğuk davranırlar ve tepkisiz kalırlar. Bu durumda da pek söz sahibi olmak istemezler. Hal böyle olunca bizlerde tutkulu aşık boğa erkeklerini çekingen zannederiz.

Her zaman karşı taraftan ilk adımı bekleyen boğa erkeklerinin ilk konuşma ve ilk bakış gibi konularda çekingen olduğunu söyleyebiliriz. Sevse de asla söylemez gibi kesin cümleler söylemek yanlış bir tutum olacağından bunu söylemeyeceğiz. Çünkü bu durum her insanda olduğu gibi her boğa erkeğinde de farklılık gösterir. Boğaların aşka büyük önem verdiklerini söyleyip, bu durumda da neden aşklarını itiraf etmek konusunda çekingen davransınlar ki diye akıllarda soru işareti bırakmak yanlış olabilir. Boğa aşkını ilan etme konusunda sözlü yöntemlere girmek istemez bunu bir bakış, bir gülümseme ve bir göz kırpma tarzında ufak hareketlere dayandırır. Bunun için de ona karşılık vereceğiniz her hareket boğa erkekleri için bir anlam taşır ve onu cesaretlendirme konusunda olumlu bir yaklaşım olacaktır.

İçine kapanık davranan boğa burcu için aslında mesafeli olduğu insanlara karşı bu şekilde davrandığını söylemek mümkün. Çünkü boğa kendi hakkında sevdiği kişilere karşı paylaşımlarda bulunmaktan hoşlanır iç dünyasında hareketli bir yaşantısı vardır diyebiliriz. Eğlencelidirler. Ancak bunu hangi şekilde olursa olsun meydana çıkarmaktan pek hoşlanmazlar

Boğa burcu erkeği aslında kendi davranışları konusunda çekingendir. Soğuk tutumu insanlarda farklı bir algı yaratmasın çünkü boğa belirli samimiyeti kurabildiğine inandığı insanlara karşı oldukça sıcakkanlı ve sevecen davranırlar. Ancak bunun için ilk adımı sizden bekleyebilir. Düşüncelerini söylemekten hiçbir ortamda çekinmez. Bu durumda arkadaşlık ilişkileri konusunda çekingenliği geride bırakarak boğanın bu konuda çekingen olmadığını öne sürer.

Siz siz olun aslında boğa erkeğinin çok iyi bir arkadaş ve eş olabileceği gerçeğini unutmayın. Ve boğa burcu ile kurmak istediğiniz samimiyet için atmanız gereken tüm adımları atın, çekinmeyen ve ondan beklemeyin. Başlangıcı siz yaptığınız takdirde devamını boğa erkeği sizi şaşırtacak şekilde getirmeyi başaracaktır.

Boğa burcu erkeği çekingen midir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git