Boğa Burcu Erkeği Çabuk Unutur Mu?

Boğa Burcu Erkeği Çabuk Unutur Mu?
20 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 627 kez okundu.

Boğa burcu erkeği çabuk unutur mu ? Bu burç sadık ve düşünceli yapısıyla iyi bir baba, sadık bir eş ve mükemmel bir aile reisi olabilirler. Boğa burcu gerek sevgililerini gerekse eşlerini mutlu edebilmek için elinden gelen her şeyi yaparlar. Herkesi kolay kolay sevmez ve bununla orantılı olarak da herkesi hayatına almazlar. Hayatlarında seçtikleri kişiyi kendi kuralları çevresinde tarttıktan sonra onlarla birliktelik kurmaya çalışırlar. Peki, sizin hemen hayatına almayan bu burç erkekleri sizi bu kadar severken hemen unutur mu dersiniz?

Oldukça inatçı olan boğa erkekleri bir tek kendi doğrularıyla yaşarlar. Onların doğrusu eğer ki ilişkiyi bitirmek yönündeyse bunu ne yapıp edip uygulamaya sokarlar. Sizi gerçekten seviyorlarsa unutmaları uzun zamanlarını alacaktır. Hatta size aşıklarsa belki de yıllarca sizi kalbinde taşıyacaklardır. Ama bazen öyle bir an gelecektir ki, ilişkiniz istediği kadar uzun olup bitse bile sizi bir kalemde yok edebileceklerdir. Yani bu durum kişiden kişiye değişen bir durumdur açıkçası arkadaşlar. Herkesin sevgi kavramı birbirine göre farklıdır. Kimi bir kez görür ya da bir günlük bir ilişki yaşar ve yıllarca unutamazken, kimisi yıllar süren bir ilişki yaşayıp birkaç haftada unutabilir. Bu göreceli kavram herkes için değiştiğinden kesin bir şey söylememiz imkansızdır. Fakat şunu bilmenizi isteriz ki boğaların kindar ve dik kafalı oldukları zamanlar oldukça fazladır. Eğer ki boğa burcu erkeği size bir kin beslemişse ve size dönmeyeceğini sürekli dile getiriyorsa dönmesini beklemeyin. Çünkü onun ağzında o söz çıkmıştır ve onların en nefret ettiği şey tükürdüğünü yalamaktır. Tabi ki de ümidinizi de yitirmeyin hayatta ne zaman ne olacağı belli olmaz. Ama benden size bir tavsiye en kötüsüne kendinizi hazırlıklı tutun. Çünkü kafaya koyduysa elinden geleni yapıp sizi en yakın zamanda unutmaya çalışacaktır. Boğa erkeği aynı zamanda duygularını pek belli edebilen bir burç değildir. Bu yüzden unutmayıp size kendisini unutmuş gibi de gösterebilir. Açıkçası bu burcu anlamakta işiniz biraz zor…

Boğa burcu erkeği çabuk unutur mu ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git