Boğa Burcu Erkeği Ayrılık Sonrası Geri Döner Mi ?

Boğa Burcu Erkeği Ayrılık Sonrası Geri Döner Mi ?
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.533 kez okundu.

Boğa burcu erkeği ayrılık sonrası geri döner mi ? Bu burç erkeği denildiği zaman herkesin aklında ilk olarak tek bir kelime belirir. ‘İnat’.. Boğalar tam anlamıyla çok inatçı bir karaktere sahiptirler. Bir şey demişlerse ondan asla geri dönmezler. Siz istediğiniz kadar onun yanlış olduğunu anlatın durun, onlar kaşlarını bir kez kaldırdıklarında bir daha indirmezler.

Bu kadar inatçı ve yakışıklı bir özelliği sahip olan boğa erkekleri, bayanlar tarafından dikkat çekmeyi başarırlar. Bu zor hareketleri sanırım bayanları daha çok etkilemeyi başarıyor diyebiliriz.

Boğa burcu erkeği bir o kadar çapkın olmalarının yanında, sevdikleri zamanda çok sadık olan bir burçtur. Sevdikleri zaman gözleri yalnızca sevdiğini görür. Sizden istediği ise sadece sadakat ve dürüstlüktür. Ona her konuda dürüst olursanız bütün güvenini kazanabilirsiniz.

Boğa burcu erkeklerine dışarıdan baktığınız zaman çok rahat hareketleriyle bir anda gözünüz korkabilir. Oysa ki pek rahat oldukları söylenemez. Oldukça detaycı olan bu burçlar hiçte göründükleri gibi değildirler. Sevdiklerine karşıda oldukça rahat gibi gözükseler de en ufak ayrıntıları bile araştırırlar aslında.

Peki bir ayrıntı kafasına takıldı ve siz bunları açıklayamadınız mı? Olay ayrılığa kadar mı geldi? Panik yapmayın. Öncelikle arkanıza yaslanın ve derin bir nefes alın. Unutmayın karşınızdaki kişi oldukça sabırlı kişidir ve sizde böyle olmalısınız. Ve karşınızda her ayrıntıyı kurcalayan bir insan olduğunu da aklınızdan çıkarmayın. Peki şimdi ne yapacağım dediğinizi duyar gibiyim. Öncelikle mantıklı cevaplar bulacaksınız ve kendinize güvendiğiniz bir anda kendinizi savunmaya geçeceksiniz. Bunlara rağmen olay daha da çıkmaza girdiyse size bir tavsiyem sakın karşı tarafın gururunu düşürecek kelimeler kullanmayın. Bu kişiler ayrıldıktan sonra eğer ki çok seviyorsa ve affedilecek bir sebep ortada varsa size dönecektir. Fakat bu kişilerin gururlarını yıkacak kelimeler kullandıysanız geri dönmesi oldukça zor olacaktır. Unutmayın her insan farklıdır ve ortada büyük bir aşk varsa ve hayatınızdaki boğa erkeği ise büyük bir sorun olmadığı sürece o size geri dönecektir…

Boğa burcu erkeği ayrılık sonrası geri döner mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git