Boğa Burcu Erkeği Ayrıldığı Zaman Geri Döner Mi?

Boğa Burcu Erkeği Ayrıldığı Zaman Geri Döner Mi?
20 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 673 kez okundu.

Boğa burcu erkeği ayrıldığı zaman geri döner mi ? Bu burç erkeğinin en kötü özelliği inatçı ve gururlu olmasıdır. Bir karar almışsa onu o kararından vazgeçirmek neredeyse imkansız gibidir. O bir şeye inanmışsa karşısında aksi için yalvarsanız bile o kılını kıpırdatmayacaktır.

Ona hiç kimse istemediği bir şeyi asla ama asla zorla yaptıramaz. Sinirli olma durumları da tehlikelidir. Aslında boğa erkeği normal zamanlarında sessiz sakin kendi halinde insanlardır. Çok sabırlıdırlar kolay kolay sinirlenmezler ama sinirlendiklerinde onları tanıyamazsınız diyebilirim. Hedeflerine ulaşma konusunda da üstlerine yoktur sahip oldukları azim ve çalışkanlıklarının karşısında pek az şey durabilir. Her şey güzel hoşta gelelim aşka ve ayrılığa…

Boğa burcu bir partnere sahipseniz çok şanslı olduğunuzu söylemeliyim. Boğa erkekleri seçicidir her konuştuğu insanla bir şeyler yaşamaz.  Ne aradığını da çok iyi bilir. Aşka çok önem verir ve son derece sadıktır. Güven ihtiyacınızı da tamamıyla karşılayacaktır.

Boğa burcu erkeği için konu ayrılık olduğunda artık o aşık adamdan eser kalmayacaktır. Aranızdaki o duvarı iliklerinize kadar hissedeceksiniz emin olun. Onu çok sinirlendirmiş iseniz ve siz kabahatli iseniz geri çekilin daha da üstüne gidip işi inada bindirmesine fırsat vermeyin. Ama eğer çoktan asla demiş ve buna inanmışsa aşkından öleceğini bilse de geri dönmeyecektir.

Eğer ki o hatalıysa yine de sizden uzaklaşacak o duvarı illaki örecek fakat sizin çabalamanızı isteyecektir. Sizden bir hareket göremez ve kaybedeceğini anlarsa suçluluğunu kabul edip aşkına yenik düşerek o mükemmel gururunu ayaklar altına alacak ve size geri dönecektir. Bu kez de siz nasıl olsa geri geldi naz yapayım sakın demeyin boğa erkeğini zorlamayın aksi halde işler daha da zor bir duruma girebilir.

Tabi ki her zaman olduğu gibi bütün hayatımız burçlara bağlı değildir. Gerçekten seviyorsanız aşkınızın kıymetini bilmelisiniz ve nasılsa gelmez diyerek umutsuzluğa kapılmamalısınız.

Boğa burcu erkeği ayrıldığı zaman geri döner mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git