Boğa Burcu Erkeği Aşk Hayatı

08.07.2020
Boğa Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Oldukça istikrarlı, sadık, evcimen, sakin, çalışkan, duygusal, kimi zaman sabit fikirli ve şüphesiz sevdikleri için elinden gelen her şeyi yapmaya çalışan boğa burcu erkeği aşk hayatı mı merak ediyorsunuz? İlişkilere bakış açısı ve karakteristik yapısı hakkında tüm detaylar… Hadi birlikte göz atalım.

Yazı İçindekiler

Boğa Burcu Erkeği Aşk Hayatı Nasıldır?

Romantiktirler

Oldukça romantik olan boğa erkekleri, küçük sürprizler yapmayı çok severler ve aynı şekilde yapılmasından çok hoşlanırlar. Aşk konusunda ne aradığını bilen bu erkekler, oldukça duygusal, aldatmayı ve yalanı sevmeyen kişilerdir.

Gerçek aşkı ararlar

Gerçek aşka inanırlar ve onu ararlar. Aşık oldukları zaman onu tanımakta oldukça zorlanabilirsiniz. . Kısa süre önce tanıştığı bir kadınla asla birlikte olmazlar, tanıdıktan sonra, onu elde etmek için önüne çıkan her yolu denemekten de çekinmezler. Aşık olduklarında aşırı romantik olan bu erkekleri tanımakta zorlanırsınız.

Aşırı kıskançtırlar

Aşırı derecede kıskançtır, birlikte olduğu kadını başkalarıyla paylaşmak istemez, sürekli yanında olmasını ister. Sevdiklerini bütün erkeklerden ciddi derecede kıskanırlar. Aynı zamanda kıskandıklarını belli etmekten, dışarıya vurmaktan da asla çekinmezler.

Kolay kolay ilişkiye başlamazlar

Birlikte olacağı insanı önce tanımak ister. Kısa süre önce tanıştığı bir kadını hayatına hemen almaz. Öncelikle tanıyıp, güvenmek onlar için çok önemlidir. Bütün ilişki ve evlilik hayatlarını bu güven üzerine kurarlar. Bu güveni kurduktan sonrada kendilerini ailelerine adarlar, ve onları mutlu etmek için ellerinden geleni yaparlar.

Kolay pes etmezler

Eğer birinden hoşlandıysa, elde etmek için önüne çıkan her yolu dener ve asla vazgeçmez. Sahip oldukları kararlı veinatçı yapıları ile beğendikleri kişiyi elde edene kadar uğraşırlar. Sevdikleriyle her an ve her dakika beraber olmak isterler.

Saygılıdırlar

İlişkilerinde zeki, sevecen ve duyarlıdırlar. Fikirlere saygı gösterirler. Aynı şekilde karşılarındaki insanlardan da saygı beklerler. Saygı ve güven boğa erkekleri  için oldukça önemlidir, neredeyse hayatlarını üzerlerini kurdukları iki şeydir.

Sadıktırlar

Son derece romantik ve partnerine düşkündürler, ayrıca kadınına son derece sadık ve güvenilir adamlardır. Muhteşem bir aile babası adayı olan boğa erkekleri, bağlandıkları kişilerden kopamazlar. Beraber oldukları kişiye inanılmaz bağlanırlar ve kendilerini onu mutlu etmeye adarlar. Bu yüzden gözü dışarıda olan kadınlara karşı asla tavizleri yoktur.

Güvenmek isterler

Aşk konusunda ne aradıklarını bilirler. Aşka çok fazla önem verirler, yalan ve sadakatsizlikten nefret ederler. Ayrıca kendine olan güveniyle oldukça yüksek ve güçlü görüntü yansıtır. İkiyüzlülük hayatlarında en nefret ettikleri şeylerden biridir. eğer güvenini kaybederse onu tekrar tamir etmek imkansızdır.

Hayatlarını ilişkilerine adarlar

Birlikte olduğu kadın ile sürekli yakın ve beraber olmak, onunla zaman geçirmek isterler. Beklenmedik derecede romantik  ve partnerine düşkün olan bu erkekler, tam bir aşk adamıdır. Hayatlarını birlikte oldukları kişiye adarlar. Ellerinde olan tüm imkanları onun için kullanabilme potansiyeline sahiplerdir.

Lider ruhludurlar

Yeri geldiğinde karşısındaki kadını yönetmek isterler. Bu sebeple ısrarcı ve illa ki benim dediğim olacak diyen kadınlardan hoşlanmazlar. Dominant ve baskıcı karakterleri onun etrafında bulamazsınız. Yeri geldiğinde yönetebileceği ve onun sözünü dinleyecek kadınları tercih ederler.

Zevk sahibidirler

Zevkli bir kişiliğe sahiplerdir. dış görünüşe oldukça önem verirler. Sadece giyimde değil, sahip oldukları her şeyde zarafet ve incelik ararlar. Sanata düşkün oldukları için, sanatçı ve estetik ruhları oldukça gelişmiştir. Zarif ve estetik olan her şeyi kolayca beğenirler.


Boğa Burcu Erkeğine Nasıl Davranılmalı?

Zarif ve kibar davranışlar dikkatlerini çeker

Zarafeti ve kibarlığı sever. İlk olarak asla kibarlık elden bırakılmamalıdır. Biraz geleneksellerdir, nezaket kurallarına çok önem verir ve bu kurallara uyum en çok boğa erkeklerinde rastlanır. Nerde nasıl davranacağını bilen herkes bu erkeklerin dikkatini kolayca çekebilir. Ayrıca bu burcun erkeği zevklidir ve zevkli olduğunun da bilincindedir, bu yüzden daha temiz, daha bakımlı görünen insanlar onun ilgisini çeker. Abartıdan hoşlanmayan, doğal erkeklerdir.

Güzel konuşmak onlar için önemlidir

Son derece duygusal ve alıngan bir burç olan boğa, sevgi dolu sözlerden hoşlanır ve etkilenir. İçten ve samimi davranışlar hoşuna gider, ne kadar ılımlı yaklaşırsanız size o kadar ılımlı bir şekilde dönüş yapar. Sevgisini içinde tutamayan bu erkekler sevgiyi ne kadar hissederlerse o kadar karşılık verirler. Dingin, sakin bir yaşam sürmeyi tercih eden boğalar, huzurlu bir yuva ararlar, bu yüzden kavga ve gürültüden mümkün olduğunca uzak, huzurlu bir ortam yaratılmalıdır.

Savurganlıktan hoşlanmazlar

Maddiyata çok önem verir, asla maddi güvensizliğe tahammül edemez, maddi konuları asla gündeme getirmemeniz gerekmektedir. Sizin ne kadar tutumlu olduğunuzu görürse bu onun o kadar hoşuna gider. Maddiyat boğalar için çok önemlidir. Hayatlarındaki tek amaçları para kazanmaktır. Kendi işlerinde bile her şeyi ince eleyip sık dokurken, partnerinin savurgan olması onu uzaklaştıracaktır.

Saygı onlar için çok önemlidir

Saygısızlığa asla tahammülü yoktur bu yüzden asla ona karşı saygı çizgini geçmemeniz gerekmektedir. Oldukça kibar ve saygılı olan bu burç, çevresinde de aynen kendisine benzeyen kişiler ister ve kendisi gibi olanlar ilgisini çeker. Ilımlı ve baskın olmayan tavırlardan hoşlanan bu erkekler, saygı sınırlarını bariz şekilde belli ederler. Bir kez aşıldığında, tekrar kalplerine girmek neredeyse imkansızdır. Bu yüzden düzenli ve güzel bir ilişki yaşamak için öncelikle içinizdeki dingiliği bulmanız gerekmektedir.

Meraklı insanlar ilgilerini çeker

Venüs etkisinde olan bir burç olduğu için aşırı meraklıdırlar. Bu yüzden gizemli ve sırlarla dolu görünmelisiniz. Sizi keşfetmesine izin verin, merakı sebebiyle keşfetmeyi de sevdiğinden, boğa erkeğinin sizden sıkılması da pek mümkün olmayacaktır. Ayrıca kendisi de bir o kadar meraklı olduğundan birlikte macera arayabileceği birisini yanında ister.

Her zaman mutlu olmak isterler

Her zaman ona karşı mutluluk vaatler yapmalısınız. Özellikle boğa erkekleri mutlu bir evlilik ve ilişki hayal etmektedir ve bu tarz vaatler onu çok mutlu edecek ve heyecanlanmalarına sebep olacaktır. Mutluluk onun yaşam kaynağıdır. Hayatında olumsuzluklar olduğunda adeta dünyası başına yıkılıp, depresyona giren bu erkekler, her zaman mutlu etmek ve edilmek isterler.

Güvende olmayı severler

Kendinize olan güveninizi ve hayatta kalmak için ona ihtiyacınız olmadığını her zaman ona hissettirmelisiniz. Sakın unutmayın ki bu boğa erkekleri için çok önemli ve hassas bir konudur. Hayatta hiçbir şeyi asla riske atmayan bu erkekler için az riskli ve rahat bir hayat sürmek her zaman birinci sıradadır. Rahat olmak ve rahat hissetmek isterler, bu yüzden kesinlikle tolere edemeyeceği şey baskıcı tavırlardır. Bu yüzden konfor alanının dışına çıktığında da kendini güvende hissetmesi sağlanmalıdır.

Sosyal aktiviteler tam onlara göredir

Onları çeşitli aktivitelere davet edebilirsiniz. Bu durum sosyal aktivitelerden hoşlanan bu erkeklerin oldukça hoşuna gidecektir. Fazla sosyal ve hareketli olmayan bu erkekler, konu sevdikleri birisi olunca bambaşka bir insana dönüşürler. Onlarla her türlü aktiviteye katılmaktan asla çekinmeyeceklerdir. Sevdikleri insanla yeni yerler görmek, yeni yemekler denemek, yeni şeyler yapmak isteyecektir fakat aynı zamanda tüm bunların konfor alanına uygun olması gerekmektedir.

Lider ruhludurlar

Zaman zaman sizi yönlendirmesine izin verin. Her ne kadar güçlü, sağlam karakterli kadınlardan hoşlansalar da kimi zaman onları yönlendirmek de isterler ve tavsiyelerinin uygulandığını görmek onların hoşuna gidecektir. Fakat ne olursa olsun sizin sorumluluğunuzu alması gerektiği hissine kapılmasını önlemelisiniz. Yönlendirmekten hoşlansalar da karşılarında karakterli ve güçlü kadınlar görmek isterler.

Realist yapıları vardır

Her zaman faydacı ve gerçekçi olmalısınız, kendisi de bu yapıda olan boğa erkekleri aslında kendileri gibi kadınlar ararlar. Konu ne olursa olsun doğru ve dürüstlükten yanadırlar. Kendi hayatlarında, onlar da hep dürüst ve doğrucu oldukları için her şeyin doğrusunu isterler ve beklerler. Yalan söylendiğinde aşırı tepkiler verebilirler.

Güzel olan her şey ilgisini çeker

Güzel olan her şeye karşı yoğun bir ilgisi vardır, dikkatini güzellik ve çekiciliğinizle çekebilirsiniz. Aynı zamanda dış görünüşe de oldukça önem veren boğa erkekleri, her zaman şık ve zarif kadınlara ilgi gösterirler. Kendileri de her zaman şık ve zevkli giyinirler.

Samimiyeti severler

İçten ve samimi davranışlar gösterilmelidir. Yapmacık hal ve tavırlardan asla haz etmezler. Ayrıca komik oldukları için partnerlerinin de espri anlayışının üst düzey olması gerekir. Zeki kadınlardan hoşlanan bu erkekler aynı zamanda samimiyet ve içtenlik de ararlar.

İlgi isterler

İlginizi asla esirgemeden, onu sevdiğinizi belli etmelisiniz. Kendisi de aynı şekilde ilgisini asla sevdiğinden esirgemez her an her dakika onunla beraber olmak isteyeceğinden bu durumun karşılıklı olması gerekmektedir. Özellikle hasta olduğu zamanlarda fazlasıyla bencil davranabilirler. Çocuklarından başlayan bu ilgiyi üzerinde isteme durumu büyüdüklerinde de devam eder.

Güvenmeden ilişkiye başlamazlar

Güven bu burcun erkeğinin adeta yaşam tarzıdır. Koşulsuz olarak güven sağlanması gerekmektedir, bu yüzden yalan söylenmemesi onun için yeterli olacaktır. Ayrıca ne kadar ne kadar mutlu edilirse o kadar çok etkilenir. Güveni kırılan bir boğa erkeğini, bunu asla affetmez. Geri dönüşü imkansız gibi bir şeydir, bu yüzden her zaman kendisine karşı dürüst ve güvenilir tavırlar sergilenmelidir. Hemen başlayan ilişkilerin adamı olmayan boğa erkekleri için “kaçan kovalanır” cümlesi tam onlara uygundur. O yüzden öncelikle karşısındaki insanı uzun uzun tanımak ve güvenmek isterler.


Boğa Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir?

Gereksiz kavga çıkarılmamalıdır

Huzuruna çok düşkün olan boğa erkeği, dingin, sakin bir yaşam sürmeyi tercih eder. Gereksiz kıskançlıklardan, adı konmayan triplerden, durduk yere tat kaçıracak davranışlardan, incir çekirdeğini doldurmayacak konulardan da kesinlikle uzak durup, huzursuzluk yaratılmamalıdır. Huzurlarına oldukça düşkün olduklarından dingin, sakin bir yaşam sürmeyi tercih ederler. Gereksiz kıskançlıklardan, adı konmayan triplerden, durduk yere tat kaçıracak davranışlardan, incir çekirdeğini doldurmayacak konulardan tartışma çıkarmak asla gelemeyecekleri şeylerdir.

Dış görünüşe dikkat etmelisiniz

Boğa burcu fiziksel özelliklere oldukça önem vermektedir. Bir boğa burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız, dış görünüşünüze gerçekten özen göstermelisiniz, temiz, daha bakımlı görünen kadınlar bu burcun erkekleri için adeta birer mıknatıs gibidir. Abartıdan çok hoşlanmazlar, bu nedenle yanında sade, bakımlı ve güzel görünebiliyor olmak, onun kalbine giden yolu yarılamak demektir. Bakımlı ve güzel kadınlar onun için adeta mıknatıs gibidir. Aynı zamanda oldukça zevkli olan bu erkekler abartıdan hoşlanmazlar, her zaman daha doğal çaba harcamadan bakımlı ve güzel olan kadınları tercih ederler.

Sabırlı olunmalıdır

Hemen başlayan ilişkiler onlara göre değildir, partnerlerini yakından tanımadan ilişkiye başlamak istemezler. Bu sebeple flört döneminizi olabildiğine uzun tutman yararınıza olacaktır. Bu süreçte sizinde en az boğa burçları kadar sabırlı olmanız gerekmektedir. Hızlı başlanan ilişkilerin devamlılığı olmadığını hisseder ve böyle başlayan ilişkileri kaçamak olarak adlandırabilir. Bu yüzden onlara göre flört dönemi olabildiğine uzun tutulmalıdır. Uzun bakışmalar, minik temaslar, ufak flörtöz hareketler, biraz gizem ilişkiyi gerçek bir ilişkiye dönüştürmekte onlar için olmazsa olmazdır.

Huzursuz edecek davranışlardan kaçınılmalıdır

Dingin olmanız ve iç huzuru yakalamanız onun ilgisini çekecektir. Aradıkları tek ve en önemli şey huzur olduğundan, ilgisini ancak siz de gerçekten huzurlu olursanız çekebilirsiniz. Her şeyden nem kapabilen bu erkeklerden kendilerini huzursuz hissettikleri zaman bulundukları ortamdan hemen ayrılırlar. İlişkilerinde de en çok dikkat ettikleri güvenli ve huzurlu bir yuvadır. Mutlu olması ve size daha da çok bağlanması için mutlaka ona huzurlu bir ortam yaratılmalıdır. O zaman dünyanın en mutlu erkeği olabilir.

Baskıdan nefret ederler

Baskıcı olunmamalıdır. Sürekli yeni bir şeyler denemeye zorlamamalı, bir şeyler yaptırmak için üstünde baskı kurmaya çalışmamalısınız. Dürüst, güvenilir ve huzurlu olmanız her zaman en iyisi olacaktır. Aşırı dominant olan karakter ile çatışan bu burçlar gerektiğinde yönetebilecekleri kadınlar ile birlikte olmak isterler. Bu erkekler bir şeye zorladıklarını hissederse, bundan hoşlanmaz ve sonsuza kadar uzaklaşabilirler.

Kendinize güvenmelisiniz

Kendinize güvenmelisiniz. Sizin sorumluluğunuzu da alması gerektiğine dair bir hisse kapılmaz ise, sizin yanınızda kalmaya devam edecektir. Kendilerine olan güvenleri her zaman tam olan bu erkekler karşılarında aynı kendileri gibi güçlü karakterde ve kendine güvenen kadınlar isterler. Asla donuk insanlardan hoşlanmazlar. Kendinize güvenip, huzuru sağlayın fakat tutkunuzu asla kaybetmemelisiniz. Abartıdan uzak bir şekilde içinizdeki tutkuyu görmesine izin vermelisiniz. Özgür ve ayaklarının üzerinde duran bir kadın olduğunuzu her zaman göstermelisiniz.

Farklı hobileriniz olmalıdır

Onların günlük rutinini bozmamanız ilişkiniz açısından daha sağlıklı olacaktır. Çünkü boğa burcu erkekleri kendi alışkanlıklarını, rutinini, düzenini yaratır. Ayrıca onlara çok düşkündür. Beraber yapabileceğiniz aktivitelerde keşfedebilirsiniz fakat onun konfor ortamına uygun olanlar tercih edilmelidir. Yeni bir şeyler denemeye zorlanmamalı, üzerinde baskı kurulmamalıdır.

Zorlanmaktan hoşlanmazlar

Sabit fikirli olduklarından, onu kesinlikle hiçbir şeye zorlamamanız gerekmektedir. Boğa erkekleri istemedikleri sürece hiçbir şey yapmazlar. Ayrıca kararlarından döndürmeniz de bir hayli zordur, bu yüzden üstüne gitmemelisiniz. Her zaman sakin ve huzurlu yerler arayan bu adamların rahat olması onlar için çok önemlidir. Yeni bir şey deneyeceklerse bile bunun onların konfor alanlarına uygun olması gerekmektedir. Bir şeyler yaptırmak için üstünde baskı kurulup, çekiştirilirse kaçarlar.

Tatlı konuşulmalıdır

Tatlı sözler duymak oldukça hoşlarına gider. Onlara tatlı sözler söyleyerek etkilemeyi de başarabilirsiniz. Bu erkekler ne kadar mutlu olursa o kadar etkilenirler. Söylediklerine ve isteklerine fazla agresif çıkışlar göstermediğiniz sürece iyi anlaşabilirsiniz. Hem kalitenizi arttırmaya hem de birlikte yaşayacağınız güzel günler için dingin ve iç huzurunuz yerinde olmalıdır. Dünyada aradığı en önemli şey huzur olan bu adamların ilgisini ancak gerçekten huzurlu olursanız çekebilirsiniz.

Farklı aktiviteler ilgisini çeker

Sosyal aktiviteleriniz olması, hareketli ve enerjik olmanız onun oldukça ilgisini çekecektir. Normalde hareket etmeyi sevmeyen boğa erkekleri, konu etkilendiği birisi olursa bambaşka biri haline gelebilir. Yapabileceğiniz eğlenceli ve enerjik aktiviteler bulabilirsiniz. Fakat bunlar yapılacağı zaman kesinlikle zorlanmamalıdır. Hatta onun kendine uygun olanı bulmasını isteyebilir sizde ona eşlik edebilirsiniz. Bu ona fikirlerine değer verildiğini gösterecek ve daha çok hoşuna gidecektir.

Yemek yapabilmek onlar için önemlidir

Onların kalplerine giden yol midelerinden geçtikleri için, öncelikle çok güzel yemek yapabilmeli ve bunu isteyerek yapıyor olmanız da onlar için önemli olacaktır.

Güçlü kadınları severler

Güçlü olmasınız, kendi ayakları üzerinde durabilen sağlam kadınlar her zaman onların dikkatini çeker. Aynı zamanda zeki kadınlara bayılırlar, zekânızla onun ilgisini fazlasıyla çekebilirsiniz. Zekanın yanı sıra pratik çözümler olan, onları fazla uğraştırmayacak kadınların yanlarında olmayı tercih ederler. Ne olursa olsun arada sizi kontrol etmek, yönlendirmek isteseler de erkekler de kendilerine bağımlı olmayan, kendileri dışında da hayatları olan kadınlardan hoşlanırlar.

Gerçekçilikten yanadırlar

Her zaman realist olun, bu konuda oldukça hassas olan boğa erkeklerinin ilgisini, faydacı ve realist kadınlar çeker. Her zaman dürüst, güven verici ve güçlü kadınları tercih ederler. İkiyüzlü insanlardan nefret ederler. Ayrıca kendi alışkanlıklarını, rutinini, düzenini yaratan bu erkekler, bunların kolay kolay bozulmasını istemez.

Duyguların belli edilmesini isterler

Sizde ona aşık olduğunuzu belli etmelisiniz ve en önem verdiğiniz şeyin mutluluk olduğunu göstermelisiniz. Sevgisini göstermekten çekinmeyen insanlardan etkilenen bu erkekler, sevdikleri zaman aşırı derecede duygusal olurlar.


Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Güzel yemek yapan kadınlar ön plandadır

Boğa erkekleri boğazlarına oldukça düşkün olduklarından, kalplerine giden yol midelerinden geçer. Dolayısıyla hoşlandığı kadından en büyük beklentisi özellikle güzel yemek yapmasıdır. Güzel ve zarif sofralar bekler.

İlgili olan kadınları tercih ederler

Bu erkekler kendine bakan, kendiyle ilgilenen, şık, zarif giyinen, modayı takip eden, konuşma üslubunu bilen, toplum içinde güzel hareket eden, çevresi olan ve iletişimi güçlü olan kadınlardan hoşlanırlar.

Sosyal kişiler ilgilerini çeker

Toplum içinde yer almayı ve iletişim kurmak gibi sosyal aktivitelerde bulunmayı çok severler, bu yüzden iletişimi kuvvetli kadınlardan hoşlanırlar. Silik kadınlardan nefret ederler. Çünkü onlara göre silik kadınlar ona göre zayıf karakterlidir.

Aşırıya kaçan hareketlerden hoşlanmazlar

Dominant kadınlardan hiç hoşlanmazlar, orta karadaki davranışları tercih ederler. Aşırı inat, kapris ve yalana gelemeyen bu burç, emir olmaktan da hiç hoşlanmaz. Daha çok doğallıktan yana olan bu erkekler, çaba harcamadan olduğu gibi görünen, sahte olmaya çalışmayan ve rol yapmayan kadınlardan etkilenirler.

Mantıklı insan ararlar

Her erkek gibi mantıklı ve ayakları yere basan ve aynı zamanda kendisinin de yönettiği bir kadın ister. Karşısındaki kadında mantığın yanı sıra zeka da arayan bu erkekler, zeki kadınlara ilgi duyarlar. Kendilerini anlayabilecek seviyede insanları etraflarında isterler.

Arada akıl hocalığı yapmak isterler

Kendine akıl danışılmasını ister. Uçlarda yaşayan her şeyi ben biliyorum diyen ve ya ona muhtaç olan kadınlar asla onlara göre değildir. Her erkek gibi onlarda kendilerine bağımlı olmayan, kendileri dışında da hayatları olan kadınlardan hoşlanırlar. Özgür, ayaklarının üzerinde durabilen fakat arada ona akıl danışacak kadınlar isterler.

Duygular ile hareket edilmesinden hoşlanırlar

Genellikle duygularıyla hareket eden, huzurlu kadınlardan hoşlanırlar. Aşkta onlar için mantık duygulardan sonra gelir. Duygularını yansıtabilen, hissettirebilen tüm kadınlar ilgisini çekecektir. Bu duyguların kendileriyle paylaşılması oldukça hoşlarına giden boğa erkekleri aşkı ve tutkuyu hissetmek isterler.

Zayıf kadınlara tahammül edemezler

Basit, pasif ve güçlü olmayan kadınlardan pek etkilendikleri söylenemez. Onlar için kadınlar, sağlam karakterli, kendi ayakları üzerinde durabilmeyi başarabilen kadınlardan olmalıdır. Senin sorumluluğunu da alması gerektiğine dair bir hisse kapılmaması engellenmelidir. Her zaman kendinize güvenmeli, bunu sadece boğa burcu erkeğini etkilemek için yapmamalısınız.

Aktif insanlar ilgilerini çeker

Sosyal aktivitelerle ilgilenmeyi çok sevdiklerinden, kendileri gibi sosyal aktiviteleri olan kadınlardan hoşlanırlar. Kendilerinin de özel ilgi alanları olduğu için sosyal yönden faal olan kişiler ilgilerini çeker. Kendi alışkanlık ve rutinlerinin dışına çıkılmadığı sürece, dengeli bir ilişki sürdürebilir. Bu durum, ilişkinizi sağlıklı bir hale getireceği gibi, birbirinize duyduğunuz saygıyı da arttıracaktır.

Kendine güveni tam olan kadın ararlar

Kendine güvenen, kendi ayakları üzerinde durmak için onlara ihtiyacı olmayan kadınlardan hoşlanırlar. Sadece onlara bağlı, her istediklerini yapan kadınlar onlar için yetersiz olacaktır. Özellikle bu erkekler için karşılarında kendine güvenen kadınlar olması oldukça önemlidir. Ona muhtaç olmayan, olmasa da ayakları üzerinde durabilen kadınlar ilgilerini çeker.

Dürüst karakterleri ararlar

Aynı kendileri gibi faydacı ve doğrucu yapıda olan kadınlardan hoşlanırlar. Boğa burcu için güven en önemli şeydir bu yüzden güven kırıcı tüm hareketler onu uzaklaştıracaktır. Onlar için güven her ilişkinin temel taşıdır. Bu yüzden güvenini kazanmak ve bu güveni sarsmamak için elinizden gelenini en iyisini yapmalısınız. En başta ona karşı dürüst olmanız size güvenmesini sağlar ve size güvendiğinde hayatının kapılarını sonuna kadar size açacaktır.

Sakin hareket edebilen kadınlar tercihleridir

Olayları aceleye getirmeden spontane hareket edebilecek kadınlar ilgilerini çeker. Ağırkanlı ve sakin yapıya sahip olan boğa erkekleri kendileri gibi kadınları daha cazip bulurlar. Uzun, düzenli ve güzel bir ilişki yaşamak için mutlaka iç huzurun ve dinginliğin bulunması gerekmektedir. Öncelikle siz kendi içinizde bu dengeyi yakalarsanız zaten sizdeki bu dengeye çekilecektir.

Hesabını bilen

Maddi konularda ne kadar tutumlu olduğunuzu ona her zaman göstermelisiniz. Tutumlu kadınlardan etkilenir. Maddiyat onlar için çok önemlidir, adeta para kazanmak için yaşayan bu burcun savurganlığa asla tahammülü yoktur. Hesabını bilen, harcamalarını yerinde yapan, tutumlu kadınlar her zaman ilgilerini çeker. Savurganlığa tahammülü olmadığı gibi, cimriliğe de tahammülleri yoktur.


Boğa Burcu Erkeği Sevdiğini Nasıl Belli Eder?

İletişim kurar

Burçlar arasında istikrarlı ilişki yürüten nadir burçlardan biri boğa burcudur. Bu adamın sizi sevdiğini anlamanın ilk ve tek yolu, onunla iletişim kurmaktır. Sevdiğini saklama girişiminde bulunmazlar. Açık açık belli edecek davranışlarda bulunurlar.

Hislerini gösterir

Sevgisinin her daim arkasında duran boğa, inandığı sevginin sonuna kadar gider ve gerçekten severse bunu kolaylıkla dile getirir. Oyunlara, dolambaçlı laflara gerek duymazlar. Yalnızca romantik bir ortamın zamanını kollayacaklardır. Vücut dili önemlidir, bedensel olarak yaptığı her hareket aslında sizinle ilgilenip ilgilenmediğini çok rahat bir şeklide gösterir.

İlişkisi için elinden geleni yapar

Hislerini anlamanın diğer yolu ona sevgi sorumlulukları vermektir ilişkiniz için elinden geleni yapıyor ise, bu size değer veriyor demektir. Özellikle değer vermediği kadın için asla enerji harcamazlar. Önemsiyorsa sizi elde etmek için elinden geleni yapacaktır. İnce düşünceli ve ileriye dönük ilişki arayan bu erkekler, size gerçekten değer veriyorlarsa kaybetmemek için ellerinden geleni yapacaklardır.

Romantik davranırlar

Bu erkekler, hislerini içinde tutamama huyu, onların bir sürprizle ilan-ı aşk etmesine neden olabilir. Bunun haricinde ilgisini tavırlarından da anlamanız mümkündür. Eğer sizden gerçekten hoşlanıyorsa gözleri hep sizin üzerinizde olacak ve her hareketinizi izliyor olacaklardır. Özellikle kalabalık içerisinde hareketlerini gözlemleyebilirsiniz. Diğer erkekler gibi soğuk kalamayacak bu burcun erkekleri eğer sizden hoşlanıyorsa mutlaka sizin ilginizi kendi üzerine çekmek için bir şeyler yapacaktır.

Kıskanç tavırlar sergilerler

En basit örneği kıskanç olan boğalar, sevdiği kadını başka bir erkeğin yanında görmeye kim olursa olsun asla tahammül edemezler. Arkadaşlarınızdan, ailenizden kıskanmaları sevdiğini anlamak için yeterli olacaktır. bu kıskançlıklarını bariz bir şekilde belli eden bu erkeklerin , davranışlarından sizden gerçekten etkilenip etkilenmediğini rahatlıkla anlayabilirsiniz. Siz olaylara objektif bakamıyorsanız en yakın arkadaşınız mutlaka bunu başaracaktır. Durumu yakın bir arkadaşınız ile paylaşabilirsiniz.

Dikkat çekmek isterler

Yüzünüzü güldürebilecek her hareketi yapar, kendine amaç bilir. Hislerini çabuk bir şekilde dışa yansıtırlar. Eğer onu dikkatle izlerseniz hoşlanıp hoşlanmadığını kısa zaman içinde kolaylıkla fark edebilirsiniz. Ayrıca her zaman size karşı çok daha nazik ve iyi niyetli davranırlar. Dış dünyaya karşı sert yapıları olsa da size karşı sert kalamayacaklardır.

Utangaç davranırlar

Hoşlandığını genelde gözleri ile belli eden boğalar, kaçamak bakışlar atıyor, sürekli gözlerini kaçıyor ve siz baktığınız anda kafasını önüne eğiyor ise size karşı boş değil demektir. Bunun için onları çok iyi gözlemlemeniz gerekmektedir. Hangi olaya nasıl tepkiler verdiğiniz, yalnız kaldığınız bir ortamda size olan yaklaşımlarını dikkatlice değerlendirmelisiniz.

Hisleri yüzlerine vurur

Bir diğer bir yol ise jest ve mimikleridir. Çabucak değiştirdiği yüz hatları, ani gülmesi, aniden ciddi bir görüntü sergilemesi, kaşlarını çatıp bakması da sizden hoşlandığının belirtileri arasındadır. Duygu ve düşüncelerini asla gizleyemeyen bu erkekler duygularını veya rahatsızlıklarını mutlaka dışarı vururlar. Mimiklerinden ve kaçamak bakışlarından  kolayca anlayabilirsiniz.

Ne yapacaklarını bilemezler

Elleri sürekli bir hareket halinde olur, birsinden hoşlandıkları zaman konuşurken ellerini kollarını nereye koyacaklarını bilemezler. Rahat olmayan davranışlarda bulunurlar. Dikkatli baktığınız, izlediğiniz zaman hareketlenmeleri ve telaşı kolaylıkla fark edilir.

Sahiplenici tavırlar sergilerler

Babacan ve sahiplenici tavırları ve yapısı ile de rahatlıkla sizden hoşlandığını belli eder, fark ettirir. Sizi her zaman koruyup, kollamaya çalışır. Ayrıca etrafınızdaki bulunan başka insanlardan rahatsızlık duyar ve bunu belli eder. Size gerçekten değer veren bir boğa burcu erkeği her durumda sizin yanınızda olur ve koruyup, kollamaya çalışır.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.