Boğa Burcu Erkeği Aşık Olunca Ne Yapar?

Boğa Burcu Erkeği Aşık Olunca Ne Yapar?
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 995 kez okundu.

Boğa burcu erkeği aşık olunca ne yapar ? Bu burç erkeğinin kolay kolay aşık olduğunu söyleyemeyiz. Onlar bu konuda oldukça seçicidirler. Hatta bu durum o kadar ileri düzeydedir ki bazen ilişki yaşadıkları kadını bile gerçekten seviyor sevmediklerine, onu gerçekten isteyip istemediklerine karar veremezler. Ama boğa burcu erkeği hayatının kadınını bulduysa onu elde edene kadar bu yoldan asla vazgeçmezler. Romantik bir yapıya sahiptir. Bu yüzden aşık olduğu kadını elde etmek için de ona her gün pembe bir gül yolladığı gibi içinde mektuplar aşk şiirleri yazan buketler de yollayabilirler. Bunlar aşık bir boğa burcu erkeğinden beklenen davranışlardır. Hatta sevdiği kadını elde etmek için ona loş ışıkta romantik yemekler bile hazırlayabilir.  Konu kendisine geldiğinde bu tarz sürprizler hiç de şaşırtıcı gelmez.

Daha sonra eğer bir boğa erkeği aşık olduğu kadını elde etmeyi başardıysa yerli yersiz kıskançlıklar yapmaz ve ona baskı kurmaz. Çünkü zor aşık olan boğa burcu erkeği hayatının kadınını bulmuşsa onu kaybetmemek için her şeyi yapar bu yüzden de onu fazla bunaltmak istemez. Ancak boğa erkekleri her ne kadar kıskanç bir yapıya sahip olmasa da sevdiği kadına sahip çıkar. Bu sahip olma durumu boğa burcu erkeğinin yapısında vardır. Ailesine, malına mülküne sahip çıktığı gibi elbette aşık olduğu kadına da onun kendisine ait olduğunu düşünerek sahip çıkacak, onu koruyup kollayacaktır. Son olarak aşık olan bir boğa burcu erkeğinin yapacağı en önemli şey ise ciddi bir ilişki yolunda adım atmaktır. Bilirsiniz ki boğa burcu evliliğe çok sıcak bakan bir burç değildir hatta evlilik konusunda korkuları vardır. Ancak gerçekte hayatının aşkını bulmuşsa o kadınla bir ömür geçirmekten asla çekinmez ve bu yolda ne gerekiyorsa yapar.

Boğa burcu erkeği aşık olunca ne yapar ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git