Boğa Burcu Erkeği Neden Aldatır ?

Boğa Burcu Erkeği Neden Aldatır ?
22 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 445 kez okundu.

Boğa burcu erkeği neden aldatır ? Aldatmak, kadın için de erkek için de hiç bir bahanenin geçerli sayılamayacağı,affı olmayan kabul edilemez bir eylemdir. Ama durum o ki bazen erkekler ve genel olarak kadınlar bu durumu mazur görebiliyor. Sevdiğiniz ve sizi sevdiğini söyleyen bir kişinin böyle bir hatasını kabul etmemenizi öneririm. Bir kere bunu yapan insan yine fırsat bulunca yapacaktır.

Genelde aldatma bahanelerinin başında partnerinde olan eksikliği kapatmak geliyor. Sevgiden, ilgiden olan eksikliği bir başkasından gördüğü ilgi ile kapatmak istiyorlar. Aslında aldatan kişi sizden vazgeçtiği için aldatmaz çoğu zaman. Zaten sizi gözden çıkarsa aldatmayı değil ayrılmayı tercih eder. Burçlara göre aldatma eğilimleri değişiyor. Boğa burcu erkeğinin neden aldatabileceğini burç karakterinden inceleyelim.

Boğa burcu erkeği sekse düşkündür. Eğer bu konuda bir cinsel tatminsizlik varsa aldatmayı tercih edebilir. Zarafete, güzelliğe düşkün olan bu burç hele ki böyle bir eksiklik varsa fırsatı kaçırmayacaktır.

Boğa erkeği için para önemlidir. Size karşı bir maddi güvensizliği varsa aldatmayı tercih edebileceği diğer bir durumdur. Ya da siz ondan maddi açıdan çok daha iyi durumdaysanız kendini yeterli hissetmeyip başka limanlara bakınmaya başlayacaktır.

Genel olarak boğa erkekleri sevdiği, aşık olduğu kadına karşı sadıktır. Fakat karşı taraftan bir güvensizlik hissederse aldatır. Yani eğer partneri boğa erkeğini aldatmışsa boğa erkeği de aldatmayı tercih eder.

Aldatma eğilimi yalnızlık hissinden de artabilir. Bu burç grubu çok sıkmaya gelmez ama onu aşırı ilgisiz bıraktığınız zaman bu yalnızlık açığını yine aldatma ile kapatabilir.

Bu burcun aldatma eğilimleri bu tarz sebeplerden doğabilir. Fakat aldatmanın hiç bir bahanesi yoktur. Bunlar aldatılmamak için dikkat etmeniz gerekenlerdir. Siz sadakatinizi koruduğunuz sürece, eşinize olan ilginizi kaybetmediğiniz sürece, parayı tutumlu harcadığınız sürece size sadık olacaktır. Boğa erkeğinin kritik noktaları bunlardır.

Boğa burcu erkeği neden aldatır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git