Boğa Burcu Erkeği Ailesine Düşkün Mü ?

Boğa Burcu Erkeği Ailesine Düşkün Mü ?
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 299 kez okundu.

Boğa burcu erkeği ailesine düşkün mü ? Bir erkeğin ailesine düşkün olması oldukça önemli bir durum. Ailesine önem veren erkeğin evinde sorun çıkmaz, çocukları da sevgiyle yetişir. Eğer bir erkek ailesinden daha çok dışarıya önem veriyorsa o ailede huzursuzluk olur. Bu da ilerleyen zamanlarda büyük kavgaların çıkmasına neden olarak boşanmaya kadar gidebilir. Nasıl bir kadın ailesiyle ilgilenmeli ise aynı şekilde erkek de ilgilenmelidir. Önceliği ailesi olmalıdır. Bazı erkekler bu durumun dışına çıkabiliyor. Mesela hala anne ve babasının sözünden çıkmayabiliyor bu da evin içinde zaman zaman huzursuzluk çıkartıyor. Bu durumlar bir aile için riskli durumlar. Çünkü evlilik dışarada olanlarla değil bir evin içinde oturacak olduğunla yapılır.

Boğa burcu erkeği ise ailesine oldukça düşkündür. Zaten bu burcun erkeği etkilendiği kadın için elinden gelen her şeyi yapar. Onun bir kadından etkilenmesi zordur. Fakat etkilendikten sonra sizin için ideal bir eş olabilir. Aynı zamanda boğa erkeği çocuklarına da çok düşkündür. Onların iyiliği için yapmayacağı şey yok denilebilir. Onlarla oldukça ilgilenir, zaman geçirir. Çocuklarını yeri geldiğinde şımartır fakat yeri geldiğinde de disiplinli olmasını bilir. Bu sebeple de evin içinde sevgiyi gören fakat saygılı olmayı da bilen çocuklar görmeniz mümkündür.

Boğa burcu erkeklerinin elbette negatif özellikleri var. Oldukça inatçı olan bu burcun erkeği sizinle kavga ettiği zaman sonuna kadar bu kavgayı sürdürebilir. Aynı zamanda bu inadı sakin kalarak yapıp sizi delirtebilir de. Her şekilde boğa erkekleri ile evlenmek mutlu bir yuva kuracağınız anlamına gelebilir. Tabi bunun tersi durumlar da söz konusu olabilir. Fakat her şeyde bir istisna görmek mümkündür değil mi? Bu sebeple içiniz bu burcun erkeğiyle evlenirken rahat olabilir. Çünkü o sizin için her şeyi yapacaktır.

Boğa burcu erkeği ailesine düşkün mü ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git