Bir Erkek Neden Yalan Söyler ?

Bir Erkek Neden Yalan Söyler ?
12 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 913 kez okundu.

İnsanlar o kadar fena ve farklı olan kişilerdir ki sizler her an ne olacağını pek de kolay bir şekilde kestiremezsiniz. Özellikle bunlar cinsiyeti erkek olan kişiler ise o zaman daha da dikkatli olmak gerekir çünkü onlar bir kızı anında ayakta kandıracak kadar hem şeytan tüyüne sahiptir hem de isteklerini çok kolay bir şekilde yaptıracakları kadar da fena olan kişilerdir. Peki, bir erkek neden yalan söyler ?

bir-erkek-neden-yalan

Eğer bir erkek yalan söylüyor diye düşünüyor iseniz o ya karakterine tam anlamı ile yalan oturmuştur ve artık sürekli bir yalan söylemek zorunda kendini hissediyordur ya da bu yalan sonunda sizlerden de farklı bir çıkarı vardır. Sizler hiç beklemediğiniz anlarda erkeklerin size yalan söylediğini düşünüyor iseniz onun dediklerine anında inanmak yerine her dediğinin doğru olduğuna emin olsanız bile yargılama yollarını tercih etmelisiniz. Çünkü bir erkek kendi çıkarları için annesine ve babasına bile rahatlık ile yalan söyleyebilecek güce sahiptir. Sizler de eğer erkeklerden kendilerinizi korumak istiyor iseniz onlara her an sorgulayıcı bir tavır ile de gitmeyi tercih etmelisiniz. Erkekler sırf iki ya da belki de üç kızı bile aynı anda idare edebilmek için hiç utanmadan ya da sıkılmadan isimlerini bile yalan söyleyebilecek kapasiteye sahiptir. Sizler sosyal medya hesaplarından onların neler yaptıklarını görmeyin ya da yanlarında o an kim var görmeyin diye sizlere yalan söyleyebilirler. Eğer aklından sizler ile ilgili kötü planlar geçiyor ise ve en kötüsü de budur ki sizleri seviyor olduğuna inandırmak için her an ne kadar yalan olsa bile sizlere sevdiklerini de söyleyebilirler.

Erkeklere hiçbir zaman sınırsız bir şekilde güvenmek yerine her an onların atıyor oldukları adımları incelemeyi de tercih etmeniz gerekir. Onların kokusu bir kez sizlerin üzerine sinmiş olsa bile onlara o kadar alışmış olsanız bile onların size bunu yapmayacak olduğuna inanmayın ve daha çok onları sorgulayarak kendilerinizi garanti almaya da tercih edin. O erkekler sizlere sürekli iş üzerinde olduğunu ve müsait olduğu zaman sizleri arayacak olduğunu söylüyor ise neden bu kadar çok güvenmeyi tercih edesiniz ki? Bir oyuna girmek için vakit bulan bu kişi sizleri aramaya ya da sizlere mesaj atmaya mı vakit bulamıyormuş? Bu kişi bir de sporcu olur ise onu hayatınıza alır iken diğer erkeklerde bir kere düşünüyor iseniz sporcu olan erkeklerde bin kez düşünseniz bile sizlere yeterli gelmeyebilir. Onların ortamlarını bilmeyecek oldukları için her an sizleri kandırmak amacı ile bir yalan söyleyecekler ve sen de bu durumu pek de bilmeyecek olduğun için onun sözlerine de inanırsın. Bunlara izin vermek yerine sen hayatına erkeklere güvenmeden yaşamayı tercih etmelisin. Çünkü bir erkek sizlerin yüzünü ve bedeninin beğenerek sizlerden hoşlandı ise asla sizlere söyleyemeyecek olduğu yalan da yoktur.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git