Bikini Bölgesi Tüylerini Seyreltmenin Yolları

Bikini Bölgesi Tüylerini Seyreltmenin Yolları
19 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 26 kez okundu.

Bikini bölgesi tüylerini seyreltmenin yolları nelerdir ? Tüyler yıllardır kadınların en büyük sorunlarından biri olmaktan çıkmamıştır. Kötü görüntüsü hem kendimizi hem de başkalarını rahatsız eder. İstediğimiz her şeyi hemen giyemeyiz. Kısa kol bir tişört bile giyerken acaba koltuk altımdaki tüyler görünüyor mu diye düşünür dururuz. Ya da bir tatil planı yaparken hele birde uzun süreli ise ah nasıl bikini giyeceğim diye ah ederiz sürekli. Tatilde ağdaymış jiletmiş uğraşmak istemeyiz. Tüyler ağdayla jiletle son bulacak bir sorun değil maalesef. Özellikle jilet kullanan kızlarda batık oluşur. Batık oluşumu da vücutta kötü görüntü oluşturur. Jilet bikini bölgesinin kararmasına da sebep olmaktadır. Tüm bunlardan kurtulabilmek için kesin çözümler gerekmektedir.

Kol ve bacaklar hem çok fazla acımadığından hem de çok fazla tüylü olmadığından çok fazla sorun yaratmaz. Ancak bikini bölgesi öyle değildir. Sinirlerin çok fazla olduğu bu bölge oldukça hassas bir bölgedir. Bu yüzden de buraya ağda yapmak çok acıtır. Diğer yerlere oranla tüyleri de daha kalındır. Size vereceğimiz bir kaç tarif ile bikini bölgesindeki tüylerinizden kurtulabilirsiniz.

İlk tarifimiz şudur; bir soğan bir kaç sarımsak ve de siyah merhem. Soğanı ateşte közleyin. Sarımsağı iyice ezin ve siyah merhem ile sarımsağı karıştırıp lapa haline getirin. Bunu ağda yaptıktan sonra bikini bölgenize sürün. Üstüne de közlenmiş soğanı koyun. Bir yarım saat kadar beklettikten sonra temizleyin. Bir hafta boyunca aynı işlemi tekrarlayın. Ayrıca ağda yaptıktan sonra tuzlu su ile de bikini bölgesini ovabilirsiniz. Tuz asidik bir yapıda olduğundan tüy köklerini yakar. Bu işlemleri uyguladıktan sonra göreceksiniz ki tüyleriniz bir süreden sonra bitecektir. Eğer ki bir hormon bozukluğunuz yoksa bunlar kesin çözümlerdir.

Bikini bölgesi tüylerini seyreltmenin yolları nelerdir ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git