Bikini Bölgesi Tüylerini Azaltma Yöntemleri

Bikini Bölgesi Tüylerini Azaltma Yöntemleri
19 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 22 kez okundu.

Bikini bölgesi tüylerini azaltma yöntemleri nelerdir ? Bikini bölgesi tüyleri ne yazık ki hemen hemen her insanın kafasını yoran ve çeşitli sorunlara neden olan bir durumdur. Şöyle ki; bikini bölgesi çok hassas bir yapıya sahiptir ve burada ki tüyler kısa sürede çıkmaktadır. Bu kıllar ile mücadele birçok insanın hayatını zorlaştırmak ile beraber stres ve acı hissine de sebebiyet vermektedir. Bundan dolayı bikini bölgesi tüylerinden kurtulmak ve bu tüylerin azalması pek çok insanın en çok istediği şeylerden bir tanesidir. Biz sizler için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda bikini bölgesi tüylerini azaltmanın yol ve tekniklerini anlatacağız.

Şimdi öncelikle bikini bölgesi tüylerinin azalmasını istiyorsanız sizlere yapmamanız gereken bazı tavsiyelerde bulunacağız. Şayet bikini bölgesi tüylerinizi jilet bıçakları veya tüy dökücü kremler kullanarak alıyorsanız bu yöntemlerden kesinlikle uzak durmalısınız çünkü bu yöntemler tüylerinizin daha çabuk çıkmasını sağlamakla beraber daha sık ve daha gür çıkmasına sebep olmaktadır. Bundan dolayı bu yöntemleri hayatınızdan çıkarmanızı tavsiye ederiz.

Bikini bölgesi tüylerini azaltmak istiyorsanız şekersiz ağda kullanmanızı tavsiye ederiz çünkü bu yöntem tüylerinizin zamanla azalmasına ve daha geç sürede çıkmasına neden olacaktır. Bir başka yöntemde çam sakızı kullanmaktır. Bu yöntem biraz sabır gerektiren fakat düzenli ve devamlı kullanıldığında gerçekten fayda gösterecek bir yöntemdir. Hem doğal hem de kesin çözüm yollarından bir tanesidir. Çam sakızı tüyleri zamanla azaltır ve belirli bir süreden sonra ( bu süre kişinin cilt yapısına, hormonlarına ve tüylerinin yoğunluğuna bağlı olarak değişiklik göstermektedir) tüyler çok az ve ince telli çıkmaya başlar. Bu konuda neredeyse kesin ve en etkili yöntemlerden bir tanesidir lazer epilasyondur. Bu yöntem uzun süreli seanslarda tüyleri yok eder bazı kişilerde de %75 oranında tüy azalmasını sağlamaktadır.

Sağlıklı yaşam dileklerimle…

Bikini bölgesi tüylerini azaltma yöntemleri nelerdir ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git