Bikini Bölgesi Tüyleri Nasıl Azalır?

Bikini Bölgesi Tüyleri Nasıl Azalır?
20 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 24 kez okundu.

Bikini bölgesi tüyleri nasıl azalır ? Kadınların en büyük problemlerinden birisi de tüy sorunudur. Her defasında almak zorunda kalınan ve sürekli uzadığı için büyük bir sorun haline gelen tüyler bir kabusa dönüşmekte. Özellikle kalın çıkan tüyler acıyı artırmakta ve kadınların işini zorlaştırmaktadır. Bikini bölgesi, vücudun diğer bölgelerine göre daha hassas bir bölge olduğu için; acı daha da artmaktadır. Her kadın bikini bölgesi tüylerinin azalmasını; hatta yok olmasını ister. Tüylerin yok olması daha uzun ve uğraştırıcı bir yöntem olsa da; tüylerinizi azaltmak, hem kısa sürede hem de acısız olarak başarabileceğiniz bir yol. Bikini bölgenizdeki tüylerin azalmasında en önemlisi; tüylerin kökünden alınmasıdır. Eğer tüyler kökünden alınmazsa; tüy kökleri daha da kalınlaşacak ve daha koyu ve kalın renkte yeni tüyler çıkacaktır.

Tüylerin kökünden alınmasında ağda, sir ağda, epilasyon makinesi ve eldivenle alma yöntemleri bulunmaktadır. Sir ağda yöntemi en çok tercih edilen, çok etkili yöntemlerdendir. Bu bölgede ağda uygulayacağınız zaman; regl gününe yakın olmamasına dikkat etmelisiniz. Vücudunuz bu dönemde hormonal olarak çalışmasını artırdığı için vücudunuz hassaslaşacak ve acı miktarı çoğalacaktır. Mümkünse regl döneminin bitişinde tüylerinizi almalısınız.

Hazır sir ağda kullanacaksanız; sir ağda bantlarını makas yardımıyla minik kareler şeklinde kesmelisiniz. Bikini bölgesinde bu şekilde uygulama yaparak acıyı azaltabilirsiniz. İşlem sonunda tüyleri azaltan kremlerden kullanarak tüylerin azaltılmasını kolaylaştırın. Sir ağdanın zamanla tüylerinizi eskiye göre gözle görünür şekilde azaltacağınıza şahit olacaksınız. Bunu her ay düzenli olarak tekrarlayarak düzenli olarak tüy azaltması sağlamanız mümkün.

Bikini bölgesi tüyleri nasıl azalır ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git