Bikini Bölgesi Tüyleri Jiletle Nasıl Alınır?

Bikini Bölgesi Tüyleri Jiletle Nasıl Alınır?
19 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 28 kez okundu.

Bikini bölgesi tüyleri jiletle nasıl alınır ? Bikini bölgesi tüyleri birçok insanın kafasını meşgul eden ve kurtulmak istediğimiz sorunlardan bir tanesidir. Bikini bölgesi tüylerini almak için hem bayanların hem de beylerin çok sık kullandığı bir yöntem jilettir. Acısız, pratik ve hızlı olduğu için en sık başvurulan yöntemlerden bir tanesidir aslında. Fakat birçok insan jilet kullanırken yanlış teknikler kullanarak cildine zarar veriyor ve hatta bu zararlar bazen kalıcı olabiliyor. Çünkü bikini bölgesi her insanda en hassas bölgedir diyebilir bu kişinin vücut yapısına bağlı olarak değişse de hemen hemen büyün insanlarda en hassas bölge olarak bilinir bikini bölgesi.

Bundan dolayı sizler için bir araştırma yaptık ve bikini bölgesi tüyleri jiletle nasıl alınır sorusunu cevapladık. Eğer sizde bikini bölgesi tüylerini jiletle alıp bu yöntemin en etkili şekilde nasıl kullanılacağını öğrenmek isteyenlerdenseniz bu yazımız sizler için hazırlandı ve vereceğimiz tavsiyelere uymanızı öneririz.

Öncelikle jilet kullanırken kesinlikle çok dikkatli bir şekilde davranmalısınız ve jileti cildinize temas ettirirken hafif dokunuşlarla bunu gerçekleştirmelisiniz. Ayrıca acele etmemeniz ve sabırla davranmanız da çok önem taşır. En ufak bir ani hareket bikini bölgenizde tahriş veya çiziklere neden olabilir.

Dikkat edilecek başka bir hususta şudur; jileti kullanmadan önce bikini bölgesini ya suyla ıslatın ya da köpükleyin, böylece daha kolay bir şekilde jileti hareket ettirebilirsiniz. Ayrıca kıllarınızın çıkış yönünü tespit edin ve çıkış yönünden başlayarak alın bu size kolaylık sağlayacaktır. Tüylerin çıkış yönü genelde alttan üste doğrudur fakat kişilere göre değişiklik gösterir bu durum bu yüzden bunu tespit edip ona göre alın tüylerinizi. Bikini bölgesinin en aşağı kısımlarını görmekte zorlanıyorsanız küçük bir ayna yardımıyla görebilirsiniz böylece bilinçsizce jilet kullanmamız olursunuz ve jileti gördüğünüz noktalara doğru rahatça hareket ettirebilirsiniz. Sağlıklı yaşam dileklerimle…

Bikini bölgesi tüyleri jiletle nasıl alınır ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git